Anti-ageing v létě nabitý kozími surovinami

Anti-ageing v létě nabitý kozími surovinami


Letní měsíce milujeme. Sluníčko působí dobře na naši psychickou pohodu a na tvorbu vitamínu D, ale naší pleti příliš neprospívá. Sluneční záření, zejména paprsky UVA a UVB způsobují předčasné stárnutí pokožky, které si nepřeje žádná kráska. Kromě toho, že je potřeba po celé léto dobře svou pokožku chránit před sluncem, je také důležité sáhnout po správné anti-ageing péči. Jak tedy na to?

Kosmetičtí odborníci z Kosmetiky Capri doporučují všem ženám používat čerstvé a lokální produkty vyrobené z kozího mléka a léčivých rostlin i bylin. Produkty, při jejichž výrobě jsou zohledňovány nejmodernější kosmetické poznatky. Kozí mléko je nesmírně bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Ty blahodárně působící na naši pleť. Je prokázáno, že suroviny z kozího mléka zlepšují zdraví, krásu i vitalitu naší pleti. Už odpradávna bylo mléko, tedy nejen kozí, využíváno při rituálech krásy. Například krásná Kleopatra se koupala v mléce oslím,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri, která vyvíjí a vyrábí kosmetické produkty z kozích surovin již 27 let.

Mezi anti-ageing produkty, patřící na opravdovou kvalitativní a funkční špičku, lze jednoznačně zařadit přípravky řady Doré. Jsou výjimečné tím, že kromě kozích ingrediencí obsahují pleti prospěšné vitamíny A, C, E
a vyváženou dávku léčivých rostlin a bylin. Za zmínku stojí arnika, bílý čaj, olivovník, kaštan, vlčí mák, růže. „Ráno používejte krém Agilé Jour K, na noc pak krém Agilé Nuit K. Výsledky pocítíte na své pleti již po 14 dnech,“ říká Ing. Jitka Poláková.

 

Agilé Jour K stvořený pro nejkrásnější ženy

Denní krém proti vráskám vhodný především pro anti-ageing péči. Zvyšuje odolnost pleti proti působení volných radikálů a slunečního záření, zpomaluje její stárnutí. Dodává jí jemnost a svěží vzhled. Zpevňuje kontury obličeje. Obsahuje jedinečnou vitalizující směs sušeného kozího mléka a syrovátky upravující mikrobiom pokožky. Také máslo z kozího mléka, které pokožku vyživuje, zjemňuje a je zdrojem vitamínu A. Mezi další složky patří olej z pšeničných klíčků, extrakt z kaštanu, extrakt z arniky a bílého čaje, extrakt z olivovníku, kyselina hyaluronová, vitamín C a další pleti prospěšné složky. Cena krému je 663 Kč / 50 g.

 

Agilé Nuit K pro báječné snění

Tento vysoce aktivní noční krém proti vráskám je určený k ošetření zralé pleti se sklonem k tvorbě žilek. Posiluje eliminaci volných radikálů v pokožce a zpomaluje stárnutí pleti. Zklidňuje, pozitivně ovlivňuje obsah vody v pleti a pomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu. Je vhodný především pro anti-ageing péči. Stejně jako denní krém, tak i tento noční obsahuje vitalizující směs sušeného kozího mléka i syrovátky a máslo z kozího mléka. Mezi další důležité složky patří mandlový a pupalkový olej pro zklidnění, olej ze semene šípků růže pro hydrataci, extrakt z květů vlčího máku a olivových lístků pro rozjasnění, extrakt z olivovníku, vitamín E, kyselinu hyaluronovou a mnoho dalších anti-ageing látek. Cena krému je 663 Kč / 50 g.

 

Kosmetika Capri je česká firma s tradicí

Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky
a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin a bylin.

 

 

Prozkoumejte e-shop: www.kosmetikacapri.cz, stojí za to.