Permanent kdykoliv

Permanent kdykoliv


Pojďme vyvrátit mýtus, který se týká aplikace permanentního make-upu v letních měsících. Už bylo dost klamných zpráv. Permanentní make-up lze aplikovat kdykoliv. Musí se jen dodržovat správná péče po aplikaci.

V čase dovolených je méně práce a nastává čas splnit si sny. Krásné rty, které se nezmění po napití a barva je neslíbatelná. Vodní radovánky také nejsou žádný problém, rty jsou totiž stále upravené a probarvené. Už žádná rozmazaná rtěnka! Ano to umí permanentní úprava rtů. Od béžové, přes červenou až třeba po růžovou. Záleží jen na každé ženě, který odstín zvolí. „Barevná škála je téměř nekonečná. Lze mixovat, zesvětlovat, a naopak umocňovat konečný výsledek. Osobně se zaměřuji na každou klientu jako jedinečnou bytost, kterou vnímám jako plátno, jenž má svou strukturu a pojme jen barvu určenou typologicky jí samé. Držím se pravidla, přirozenost s dokonalým akcentem,“ říká make-up artistka Eliška Melicharová, která je majitelkou luxusního osobitého salonu Elis Pro Beauty, pouhých 28 kroků od Staroměstského náměstí. Po aplikaci je nutné rty udržovat ve vlhkosti. Balzámy, olejíčky a dostatek tekutin povoleno. Nutné je se jen chránit před přímým slunečním zářením až 5 dní do vyloupání.

 

Obočí a oční linky jsou také povoleny a každé ženě rozzáří obličej, zvýrazní přirozené rysy a srovnají asymetrii v obličeji. Po aplikaci se drží oproti rtům suchý týden. Žádné krémy, olejíčky a žádná voda na tetovanou partii. To vše v klobouku či kšiltovce, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření. Pokud člověk venku přechází a není 100 % času pod přímým sluncem, nemusí přikrývky hlavy zabraňující slunečnímu záření, používat. Ochrana je na místě při delším a přímém záření.

 

Pokud člověk splní těchto pár kroků není se čeho bát. Permanent kdykoliv!

IG @elisprobeauty