Dokonalá hydratace a osvěžení pleti v létě?

Dokonalá hydratace a osvěžení pleti v létě?


Pomůže Termální voda a Hydratační tělové mléko s panthenolem THERMELOVE® s unikátní termální vodou z lázní Velké Losiny

Léto je tady a s ním i potřeba dopřát pleti správnou péči v horkých slunných dnech.  Česká dermokosmetika THERMELOVE® nabízí díky unikátní sirné termální vodě z lázní Velké Losiny, která je obsažena ve všech jejích produktech, účinné řešení. Termální voda dodává pleti hydrataci a důležité minerály, zklidní a zjemní pokožku. Tento malý pomocník ve formě spreje se neztratí v kabelce ani v cestovní lékárničce. Hydratační tělové mléko s termální vodou a panthenolem pleť zase zklidní po pobytu na slunci a poskytne jí úlevu v případě spálení.

 

Termální voda ve spreji THERMELOVE®

Unikátní sirná termální voda THERMELOVE® z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny přispívá k péči
o normální i problematickou pleť. Použijte ji jako příjemné osvěžení a k hydrataci pleti během horkých dnů. Určitě se ve vaší kabelce během léta neztratí. Pomůže ale také při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku. Přirozeně hydratuje a osvěžuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku, má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži.

Termální voda THERMELOVE® je vhodná i pro děti již od narození.

Cena 50 ml / 100 ml balení je 99 Kč / 149 Kč. Termální vodu THERMELOVE® lze koupit v eshopu www.lovespa.cz nebo ve vybraných lékárnách.

 

Hydratační tělové mléko s panthenolem THERMELOVE®

Hydratační tělové mléko THERMELOVE® Obsahuje termální vodu z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Nemělo by chybět v kosmetické taštičce především v letních měsících, protože je obohaceno o panthenol, který má zklidňující
a regenerační účinky zvláště po slunění a kyselinu hyaluronovou, která podporuje hydrataci a mladistvý vzhled pokožky. Levandulový olej pokožku příjemně provoní a navodí pocit relaxace a pohody. Mléko se lehce roztírá a snadno vstřebává. Přípravek je určen ke každodenní péči o pleť všech věkových kategorií.

Cena 200 ml balení je 249 Kč. Hydratační tělové mléko s panthenolem THERMELOVE® lze koupit v eshopu www.lovespa.cz nebo ve vybraných lékárnách.

 

Česká dermokosmetická značka THERMELOVE® nabízí dermokosmetiku s termální vodou a sírou, která pomáhá v péči o zdravou, a především pak problematickou pokožku.

Základem jejích produktů je sirná termální voda – jedinečný přírodní léčivý zdroj s přirozeným obsahem síry, díky kterému se v lázních Velké Losiny léčí kožní onemocnění již po staletí. Prostřednictvím dermokosmetických produktů THERMELOVE®, ať již se jedná o termální vodu, krémy, tělová mléka nebo sirné mýdlo, se o účincích tamějších léčivých pramenů mohou lidé přesvědčit také v pohodlí svého domova.
Ty představují jedinečné spojení sirné termální vody, bylin a aktivních složek.

Unikátní dermokosmetika THERMELOVE® s obsahem sirné termální vody z Velkých Losin a síry je jedinou svého druhu na českém trhu. Síra nejenže patří k nejběžnějším prvkům v lidském těle, ale také velmi příznivě působí na pokožku. Síra má totiž antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky a v neposlední řadě napomáhá proti plísním.