7 důvodů, proč si pořídit chytrou toaletu pro vašeho kočičího mazlíčka

7 důvodů, proč si pořídit chytrou toaletu pro vašeho kočičího mazlíčka


Vypadá naprosto úžasně, údržba je hračka, zapojíte ji do chytré domácnosti, a ještě budete mít přehled
o hmotnosti vašich chlupáčů. A hlavně vám díky ní odpadnou nepříjemné povinnosti spojené s vylučováním. Chytrá toaleta pro domácí mazlíčky Tesla od Witty udělá velkou radost jak vám, tak i vaší kočičce či menšímu pejskovi. A tady je hned sedm dobrých důvodů, proč by se měla zabydlet i ve vaší domácnosti.

 

Pokud máte doma kočičího mazlíčka, ale nemáte zahradu nebo ho na ni nepouštíte, bez chytré toalety pro kočky se neobejdete. S ní se však pojí spousta povinností, ale i nepříjemností. Co to pojmout trochu jinak, podívat se na to chytře? Už jste slyšeli o chytré kočičí toaletě? Hodit se vám bude po celý rok, nejen během léta, kdy jste třeba méně doma a údržbě kočičího záchodu se nemůžete tolik věnovat. Sepsali jsme pro vás sedm benefitů tohoto moderního výdobytku.

 

Konec otravného čištění

Vzniká při tom nepořádek, moc to nevoní a dobrovolně by to nejradši nikdo nedělal. Starosti spojené
s vylučováním našich mazlíčků zcela jistě patří mezi ty nejméně příjemné povinnosti, které ze soužití
s chlupatými kamarády plynou. Tuto činnost už teď ale můžete hodit za hlavu. Chytré toalety jsou často vybavené funkcí automatického čištění, které tak pracuje takřka bez vašeho přičinění. Tak to má zařízené například chytrý kočičí záchod od Tesly. V aplikaci v mobilním telefonu, kterou můžete toaletu ovládat, jednoduše nastavíte, jak často se má stav záchodu kontrolovat. Mechanismus pak sám přesune hrudky do připraveného pytle, který je
v chytré toaletě umístěný tak, aby nic nezapáchalo. A vy budete muset myslet jen na to, abyste pytel jednou za čas vyhodili do popelnice.

 

Funkčnost i kvalitní provedení

Až budete chytrý záchod vybírat, zaměřte se i na funkčnost, jíž návrháři v mnoha případech promysleli do nejmenších detailů. Důležitá je v první řadě dostatečně velká nádoba na stelivo. Ideálně by měla mít aspoň několik litrů, díky tomu pro vás bude manipulace hračka. Nezanedbatelnou roli hrají také použité materiály
a konstrukce. Kočičí toaleta by se měla dát snadno rozebrat, čistit a skládat, její údržbu tak mohou snadno zvládnout i děti. Samozřejmostí by měla být i vyjímatelná vložka ideálně ze silikonu či jiného odolného materiálu, kterou lze v případě, že ji váš chlupáč poškrábe či rozkouše, snadno vyměnit.

 

Ovládání na přání

Automatické čistění není jediná pokročilá funkce, kterou může chytrá toaleta mít. Kromě kontroly stavu toalety lze v aplikacích nastavit, kdy se bude čistící cyklus spouštět tak, aby nerušil žádného člena domácnosti. Potěší také denní a noční režim pro ničím nerušený spánek, což má třeba Tesla Smart Cat Toilet.

 

Konec přejídání

Další užitečnou funkcí, kterou může chytrý kočičí záchod mít, je zabudovaná váha. Ta nejen monitoruje, jestli váš mazlíček nepřibírá, a je mu proto potřeba snížit krmnou dávku, zároveň ale v případě úbytku hmotnosti může indikovat zdravotní obtíže. Všechny údaje si také přehledně zobrazíte v aplikaci. Díky širokému rozsahu měření (až 20 kg) je váha vhodná také pro ostatní menší domácí mazlíčky.

 

Futuristický vzhled

Toaleta pro kočky už v dnešní době rozhodně není jen ošklivá krabice z levného plastu, ze které létá stelivo několik metrů daleko pokaždé, kdy si váš mazlíček potřebuje odskočit. Špičkový design se zabydlel i ve výbavě pro chlupaté společníky. Například chytrý kočičí záchod Tesla Smart Cat Toilet je nejen účelný, ale také fantasticky vypadá. Moderní zvířecí toalety se tak mohou stát ozdobou i té nejstylovější domácnosti.

 

Ovládání v češtině odkudkoliv

Pokud rádi chodíte na zahraniční e-shopy, trendu chytrých toalet pro domácí mazlíčky jste si už možná všimli. Pravda je ale taková, že i záchod pro kočky je chytrý jen natolik, nakolik je chytrá a dobře ovladatelná aplikace, kterou s ním získáte. V aplikaci Tesla Smart nechybí ovládání v českém jazyce ani luxus profesionální zákaznické podpory. Pomocí aplikace můžete navíc toaletu nejen ovládat odkudkoli, kde je připojení k internetu, ale sledovat je tam možné i různé statistiky a údaje o vašem kočičím společníkovi.

 

Člen vaší chytré domácnosti

Chytrou toaletu si přes aplikaci jednoduše přidáte do vaší chytré domácnosti podobně jako třeba kamery, světla, vysavač nebo televizi. A nemusí to být jenom chytrý záchod, který tu váš domácí mazlíček bude mít. Výrobci v dnešní době pro chlupáče nabízejí třeba hračky, co je zabaví, když budete v práci, kamery a různé chůvičky, ale také automatická krmítka nebo fontány na vodu.

Chytrá toaleta nejen fantasticky vypadá, ale také vám opravdu zjednoduší život. A podle nadšených recenzí vám můžeme garantovat, že si ji velmi rychle oblíbí i vaši mazlíčci. Ať už tedy hledáte nový chytrý přístroj do domácnost, který vyrazí dech vašim přátelům, anebo zařízení, co potěší vaše chlupáče a vám z čela odstraní nejednu vrásku, je chytrá kočičí toaleta vaší odpovědí.

 

Chytrá kočičí toaleta Tesla Smart Cat Toilet

Chytré toaletě Tesla Smart Cat Toilet designéři propůjčili elegantní až futuristický vzhled, díky němuž zapadne do každé moderní domácnosti. Pochlubit se může nádobou na stelivo o objemu 3 litry, kvalitním provedením
z prémiových materiálů a velmi snadnou údržbou. Postarat se umí o automatické čištění v předem nastaveném časovém rozvrhu a samozřejmostí je také umístění pytle na hromádky. Chytrou kočičí toaletu od Tesly připojíte do své domácnosti díky aplikaci Tesla Smart v češtině, jež je zdarma dostupná pro Android a iOS. Zde můžete kontrolovat nejen stav toalety, ale také třeba váhu svého mazlíčka, a to v rozmezí od 0,5-20 kg.