Osvěžující gurmánský zážitek s eko bonusem

Osvěžující gurmánský zážitek s eko bonusem


Horké léto vrcholí a zvlášť v této době každý uvítá něco dobrého k osvěžení. Co takhle letos vyzkoušet netradiční pochoutky v podobě rostlinných zmrzlinových dezertů, které kromě skvělé chuti přináší i příspěvek k ochraně planety?

Se značkou Naturli’, která dbá na vysokou kvalitu čistě rostlinných ingrediencí i na ochranu životního prostředí, jsme pro vás připravili pár letních tipů, jak si oblíbené dezerty vychutnat ještě lépe:

 

Návykové Affogato nadchne nejen vegany

Frappé, espresso tonic a samozřejmě affogato neboli espresso se zmrzlinou. Právě tyto kávy si zřejmě nejčastěji vychutnáváte při slunění na pláži s knihou nebo na zahrádce vaší oblíbené kavárny. Affogato je jednou z mála letních káv, kterou si můžete dopřávat denně, aniž by vám zevšedněla. Stačí jen střídat kopečky různých příchutí zmrzliny, které umístíte do sklenice. Zmrzlinu jen zalijete šálkem oblíbeného shotu espressa
a máte hotovo.

Zmrzlinové sendviče jako dělané na zahradní párty

Jejich příprava je velmi jednoduchá. Stačí pouze tři ingredience – sušenky, oblíbená zmrzlina a čokoládová poleva. Neváhejte tuto pochoutku připravit v bezlepkové či veganské verzi! Vykouzlíte tak lehounký letní dezert, nicméně se správnými ingrediencemi bez kompromisů na chuti. 

 

Ice shake jako z mléčného baru

Pamatujete se na proslulé milkshaky různých příchutí s pořádnou dávkou šlehačky dozdobené třešinkou? Tak přesně na tenhle nápoj navazuje jeho novodobá variace nikoliv z mléka a ovoce, ale z přírodní zmrzliny s trochou veganského mléka. Za vyzkoušení stojí například kombinace zmrzliny Cookie Dough s karamelovým přelivem a drceným sušenkovým posypem.

Netradiční cupcakes se zmrzlinou

Oblíbené muffiny, domácí vafle nebo skořicové šneky můžete ozvláštnit zmrzlinovým zdobením nebo zmrzlinovým přelivem. Výsledná chuť vás určitě mile překvapí!

 

 

Naturli’ zmrzliny                                                                                                           
Ať už jste stoprocentní vegani, nebo jen rádi objevujete a zkoušíte nové věci, tyhle rostlinné novinky od Naturli’ byste neměli v létě vynechat. Vybírat můžete hned ze čtyř lahodných příchutí: Double Trouble – kakaová s kousky brownies, bezlepková Cookie Dough – s kousky sušenkového těsta, Salty Caramel – slaný karamel s praženými mandlemi, Raspberry & Choco – malinová s kousky hořké čokolády.

    

Doporučená cena: 169,90 Kč

 

 

Zdroj fotografií: Naturli’