Vychutnejte si španělské léto v jedné skleničce

Vychutnejte si španělské léto v jedné skleničce


Léto v plném proudu a spousta slunečných dní stále ještě před námi. Užijte si je nejen v přítomnosti vašich nejbližších, ale také lahodných šumivých vín značky Freixenet. Přeneste se na prosluněné písčité pláže

a užívejte si prázdninový čas tak, jak to dovedou praví Španělé.

Nesejde na tom, jestli léto trávíte nejraději ve městě nebo v přírodě, u moře nebo v horách, okamžiky zalité sluncem si zkrátka každý z nás chce vychutnat naplno. A jen málokdo by si léto dokázal představit bez lahodného šumivého vína, které nejenže oslní báječnou chutí, ale navíc dokonale osvěží. Probuďte v sobě špetku španělského temperamentu a sáhněte po skleničce vychlazené cavy Freixenet, kterou si zamiluje i ten nejnáročnější milovník kvalitních bublinek.

Posezení s přáteli v duchu Španělska

Letní podvečery ve dvou

Hledáte osvěžení, které perfektně doplní letní podvečery strávené s vaší drahou polovičkou? Sáhněte po lahvi Freixenet Cordon Rosé, která se vyznačuje jasně růžovou barvou se středně intenzivním perlením a pro chvíle protkané romantikou a něžnými slůvky je tak jako stvořená. V chuti je cava svěží, lehká a přitažlivá – zkrátka španělská vášeň a temperament v jedné lahvi.

Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč, zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Freixenet Carta Nevada si vás získá svou zelenkavou barvou se zlatavými odlesky a dlouhotrvajícím perlením. Výrazná vůně zaujme tóny exotického ovoce, v nichž se mísí podtóny šťavnatého pomela. Díky vyvážené, svěží chuti s optimálním poměrem kyselin a zbytkového cukru se Carta Nevada skvěle hodí k teplým letním večerům protkaným uvolněnou atmosférou ve společnosti přátel a skvělého jídla třeba v podobě španělských tapas.  


Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč, zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Pohodové chvíle plné osvěžení

Prosluněné odpoledne s kamarádkami u vody si žádá něco skutečně výjimečného. A k takové chvíli nic neladí víc než lahev Freixenet Cordon Negro, která vás v mžiku oka přenese do těch nejmalebnějších koutů Španělska! Světle zlaté bublinky se zelenkavými odlesky a expresivní vůní v exkluzivní matné černé lahvi si okamžitě zamilujete. Chuť je vyzývavá, středně plná a převládá v ní tropické ovoce, které je podpořeno atraktivní kyselinkou. Mimořádnost této španělské cavy podtrhuje také stříbrná medaile v rámci celosvětově soutěže vín Concours Mondial de Bruxelles.

 
Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč, zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.