BILLA odstartovala věrnostní kampaň

BILLA odstartovala věrnostní kampaň

Tentokrát s Harrym Potterem


Jak lépe motivovat malé kouzelníky k návratu do školy než se stylovými pomůckami do školy. V prodejnách BILLA lze nyní pořídit licencované produkty s motivy Harryho Pottera až do 25. října.

Zákazníci mohou vybírat z celkem 9 výrobků, které si mohou pořídit za nasbírané nálepky se slevou až 80 %
a příslušný doplatek.

 

Společnost BILLA odstartovala v polovině letních prázdnin kampaň pro malé kouzelníky. Na jejich prodejnách jsou nyní k dostání licencované produkty Harry Potter, se kterými může být nástup do školních lavic o něco příjemnější. Za nasbírané nálepky a doplatek si mohou pořídit například školní batoh nebo brašnu, termoláhev nebo zápisník na poznámky. Akce potrvá v prodejnách BILLA až do 25. října.   

S druhou půlkou prázdnin a pomalu se přibližujícím začátkem nového školního roku se obchodní řetězec BILLA rozhodl zacílit na rodiče s dětmi a spustil kampaň Harry Potter. Produkty s motivy této slavné čarodějnické série si budou moci zakoupit zákazníci, kteří na své sbírací kartě nasbírají příslušný počet nálepek.

„Našich zákazníků si opravdu vážíme a za jejich věrnost a pravidelné nákupy v BILLE se je snažíme vždy odměňovat. Chceme, aby zákazníci věděli, že u nás najdou nejenom čerstvé a kvalitní potraviny, ale také další druhy zboží i mimo potravinový segment. Dokládá to právě akce s Harrym Potterem, díky níž mohou rodiče svým dětem pohodlně a za příznivou cenu pořídit vybrané školní pomůcky,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí společnosti BILLA Česká republika. 

Za každý nákup v minimální hodnotě 250 korun získá zákazník jednu nálepku. Pak už zbývá nasbírat buď 10, nebo 20 nálepek a vybrat si libovolný produkt s motivy Harryho Pottera podle své obliby. Dobrá zpráva je, že na všechny produkty v kampani se vztahuje vysoká sleva, která se pohybuje od 62 až do 80 procent. U pokladny poté už jen zákazník doplatí odpovídající částku od 49 do 599 korun podle toho, který výrobek si zvolil.

Součástí kampaně je celkem 9 produktů s motivy této slavné čarodějnické série. Fanoušci Harryho Pottera mezi nimi najdou například školní batoh, láhev na vodu, skládací deštník nebo stylový zápisník na poznámky. Vybrat si mohou také ze čtyř různých hrnků, jejichž obrázek se proměňuje po nalití horkého nápoje. 

Kampaň Harry Potter spustila BILLA ve všech svých prodejnách 27. července. Zájemci mohou nálepky za své nákupy sbírat až do 25. října. Zákazníci se více informací o akci dozvědí buď přímo v prodejně, nebo na webových stránkách www.billa.cz.

 

 

 

 

 

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 248 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 

Více informací na: http://www.billa.cz.