Dámská kabelka, která se hodí do každého ročního období? Žádná utopie!

Dámská kabelka, která se hodí do každého ročního období? Žádná utopie!

Najít mezi kabelkami takový model, který unosíte po celý rok, dá někdy opravdu zabrat. Mnoho
z nás chce ale vypadat skvěle v každé sezóně a přitom také ušetřit. Dámská kabelka, která svým zpracováním a designem zapadne do různých období, skutečně existuje. A není jenom jedna!


Už vás nebaví neustále se při nákupu kabelky rozhodovat, kterému modelu dáte přednost? Krása někdy bolí, ale stejně vždy nejvíce trpí vaše peněženka. I proto je zapotřebí své požadavky občas upravit a poohlédnout se po alternativě. Vyměňte několik průměrných kabelek za jednu dokonalou!

Nejen pro takové se chodí na Rieker-eshop.cz. Pokud toužíte po kabelce do ruky nebo kabelce přes rameno, která uleví rozpočtu a zároveň přinese nový, svěží vítr do vašeho šatníku, jste tady správně.

4 roční období, 1 kabelka? A proč by ne?

Tušíme, že zarytá milovnice módy si s jedním modelem dámské kabelky pravděpodobně nevystačí. Outfity se mění jako počasí a tomu se doplňky zkrátka musí přizpůsobit. Takový názor ale budete zastávat pouze do doby, než na rameno navlečete svoji první kabelku Rieker. Obzvlášť, když vám kabelka díky kvalitnímu zpracování vydrží klidně po generace.

A konkrétní tipy? S univerzální černou kabelkou nemůžete udělat nikdy chybu. Nejvíce si téhle barvy užijete sice na podzim, ale proč trochu nerozvířit vlny nevšednosti a jít tak trochu proti proudu? Pokud sáhnete napříkad po crossbody kabelce, skvěle doplníte jak letní šaty, tak teplejší kabátek. A ušetřené peníze za speciální podzimní kabelku můžete využít třeba na nové boty.

Bílá dámská kabelka – nebojte se ušpinění

Dámskou kabelku v bílém provedení není třeba volit pouze ve vzácných situacích. Díky této univerzální barvě nemusíte při každodenním sestavování outfitu ani dlouze přemýšlet. Hodí se prostě ke všemu.

Tahle dámská kabelka Remonte skvěle zapadne na slavnostní večeři i do divadla. Minimalistický vzor navíc způsobuje, že si ji od své matky s radostí půjčí i dcera. Nemožné? U kabelek a obuvi Rieker nic neobvyklého.

Na bílé kabelce bude každodenní užívání znát ze všech barev nejvíce. Rozhodně to ale není důvod, proč se takovým modelům vyhýbat obloukem. Stejně jako u bílé obuvi i zde může postupné zažloutnutí kabelce přinést zcela nový look.

Je zřejmé, že tato specifická vlastnost nemusí být pro každého. Dnešní móda však nezná hranice a podobné prvky vyhledávají její milovníci čím dál častěji. V případě, že toužíte po prostornějším modelu, nezbývá nic jiného, než najít ten pravý na Rieker-eshop.cz. V široké nabídce dámských kabelek si vybere i ta nejnáročnější z vás.

 

 

 

 

Zdroj fotek je Rieker