Užijte si slunečné dny s proseccem i heart po celé léto!

Užijte si slunečné dny s proseccem i heart po celé léto!


Sluníčko, přátelé a nikdy nekončící zábava. K dokonalosti chybí už jenom jediné, a to vychlazená sklenka něčeho lahodného. Pokud patříte mezi milovníky pravých italských bublinek, vsaďte na prosecco i heart, které každý letní okamžik promění v něco speciálního!

Ptáte se, kdy je na hravé bublinky ten správný čas a příležitost? Nesejde na tom, jestli chcete uspořádat víkendový brunch s drahou polovičkou, plánujete odpoledne s kamarádkou u vody nebo se chystáte na divokou party s nejbližšími přáteli, která potrvá až do rána. Oblíbené prosecco zkrátka stojí za to mít po ruce vždy a za všech okolností, a to zejména v letních měsících, kdy nás doprovází doslova na každém kroku. Otevřete se báječným zážitkům, které chytnou za srdce ve společnosti stylového prosecca!

Lahodné i heart Prosecco si vás okamžitě získá nejen svou originální etiketou, ale také elegantním a hravým projevem. Světle slámově žlutá barva spolu s jemným perlením a kořenitou vůní s náznaky banánů a broskví vytváří kombinaci, která je jako stvořená pro každý letní den protkaný skvělou atmosférou a hřejivými slunečními paprsky. V chuti je prosecco příjemně ovocné s dotekem zelených jablek.

Náš tip: Věděli jste, že 13. srpna slavíme Mezinárodní den prosecca? Vychutnejte si ho spolu se svými nejbližšími, přiťukněte si sklenkou oblíbených italských bublinek a dopřejte si aperitivo moment se vším všudy!

 
Doporučená MOC je 125 Kč.

Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.