Skvělá zábava s Tutovkou

Skvělá zábava s Tutovkou

Vyzkoušejte své štěstí a hrajte o nový vůz Seat Leon


Piknik s přáteli, letní grilovačka nebo oslava narozenin? Zpestřete si poslední slunečné dny se svými přáteli
a vyzkoušejte oblíbené losy, kdy je minimálně jeden z balíčku výherní. Tutovka již dávno svlékla devadesátkový kabát a nyní přichází i s Druhou šancí, kdy můžete hrát o nové auto SEAT Leon. Pozor, slosování o výhru nového vozu končí už 31. srpna!

Chtěli byste si zahrát o milion korun nebo vás láká představa nového auta? Pak zkuste štěstí s Tutovkou, která přinesla výhru hned několika šťastlivcům. Své o tom ví například třicetiletá výherkyně z Ostravska, kterou výhra nového vozu přiměla k tomu, aby si s manželem udělali řidičské zkoušky.  „Nerada odcházím z trafiky bez losu,“ žertuje usměvavá výherkyně o tom, že často pokouší štěstí a na pultech obchodů jí neuniknou žádné novinky mezi losy. Když se jí podařilo setřít si ve Druhé šanci Tutovky kód na vůz Seat Leon, nemohla uvěřit svému štěstí. „Volala jsem okamžitě manželovi. Jednak, abych se mu pochlubila, a jednak jsme si zažertovali, jaký los na nás čeká do třetice všeho dobrého,“ vypráví. Manželé si auto zatím ale ještě domů neodvezli. „Musím si konečně udělat tak dlouho odkládaný řidičák,“ potvrzuje partner výherkyně s tím, že teď, když bude mít rodina vlastní moderní vůz, už není proč otálet.

Stírá celá rodina

Z výhry nového auta se radovala i čtyřčlenná rodina z Litoměřicka. Šťastný výherce pravidelně sází už dvě dekády a jeho doposud nejvyšší výhra byla dvacet pět tisíc korun. Spolu s dalšími příbuznými se ale umí pořádně vyhecovat. „K sázení mě přivedl „pantáta“, jak říkám otci mojí ženy. Není týden, kdy by neměl vsazených pár sloupců. Rádi spolu soutěžíme a trumfujeme se výhrami. Zapojili jsme i mého syna, který nás nedávno mimořádně překvapil výhrou. Jsem rád, že jsem ho ale opět o několik délek předhonil,“ žertuje v nadsázce podnikatel a dodává, že o los málem přišel, když ho ponechal v kuchyni na poličce a manželka ho při úklidu vyhodila. Naštěstí si toho včas všiml a los se našel ve smetí.

Štěstí přeje připraveným!

Vyzkoušejte si tutovou zábavu i se svou rodinou nebo přáteli a zkuste své štěstí ve hře o nový SEAT Leon i vy. Na každém stíracím losu jsou dvě herní pole, tedy 1. hra a Druhá šance. V horní části najdete sekci Výherní čísla. V dolní části jsou vaše čísla. Pakliže najdete shodu, vyhráváte částku uvedenou právě pod tímto číslem. Nejvyšší možnou částku, kterou můžete získat, je 1 milion korun. Pokud jste si ale koupili balíček losů a jen jeden los byl výherní, nemusíte zoufat. Najdete-li na losech 3 symboly Tutovky, můžete los přihlásit do losování o vozy SEAT Leon v hodnotě 550 000 korun. Registrace do předposledního třetího kola losování končí už 31. srpna.

NÁŠ TIP: Uspořádejte na závěr léta piknik se svými přáteli a užijte si společně báječné odpoledne. Losy Tutovka si pro vás připravily soutěž o parádní piknikové koše, které musíte zaručeně mít! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a výhra může být vaše.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherce: L. Barták