Načerpejte energii na chladnější měsíce, Aquapalace Praha zahajuje saunovou sezónu!

Načerpejte energii na chladnější měsíce, Aquapalace Praha zahajuje saunovou sezónu!


Tápete, jak naladit tělo i mysl na nadcházející podzimní období a dopřát si jen to nejlepší? Přivítejte saunovou sezónu a vyrazte do největšího Saunového světa u nás. Čeká na vás 18 různých saun a prohříváren, saunové divadlo nebo také novinky v podobě bylinných večerů a ceremoniálů pro děti. Užijte si s celou rodinou den plný relaxu v Aquapalace Praha!

Nenechte si ujít oficiální zahájení saunového sezóny, které se koná 29. září v Aquapalace Praha. V Saunovém světě je návštěvníkům k dispozici 18 různých saun a prohříváren nebo nejrůznější saunové ceremoniály s bylinnými vůněmi, které zprostředkují doslova magický zážitek a přenesou vás do prostředí tolik vytouženého klidu a nekončící pohody. To vše za přítomnosti profesionálních saunérů, v krásném a voňavém prostředí, které si vás okamžitě získá!

Nevšední zážitky pro malé i velké!

Během nové saunové sezóny se můžete těšit také na novinky, které zajistí, že se zážitek ze saunování stane ještě o něco unikátnějším. Dočkáte se tak například bylinných večerů nebo zcela nových saunových ceremoniálů pro děti, díky nimž i vaše ratolesti objeví to pravé kouzlo otužování a zažijí nezapomenutelné
a kouzelné rituály.

V Saunovém světě si na své přijde zkrátka každý, a to od milovníků pravidelného prohřívání až po ty, kteří se saunováním teprve začínají. Zavítejte do Aquapalace Praha a obrňte se spolu s celou rodinou proti podzimním neduhům, které na nás číhají doslova na každém kroku. Otužování posílí váš imunitní systém, zklidní tělo i mysl a zlepší celkovou kondici.

Více na www.aquapalace.cz.