Značka BILLA Česká farma slaví desáté výročí. Oslavte ho s recepty z čerstvého ovoce a zeleniny

Značka BILLA Česká farma slaví desáté výročí. Oslavte ho s recepty z čerstvého ovoce a zeleniny


Léto se pomalu chýlí ke konci, i přesto mají tuzemští farmáři napilno a v plném proudu je sklizeň čerstvého
a kvalitního sezónního ovoce a zeleniny. Právě takové do českých domácností dodává privátní značka řetězce BILLA Česká farma, která v tomto roce slaví kulaté výročí – na českém trhu působí již rovných 10 let! Oslavte ho společně s chutnými recepty šéfkuchaře Romana Staši, připravenými z nejčerstvějších surovin přímo od českých farmářů!

Inspirace na chutná jídla z dobrých a kvalitních surovin není nikdy dost. Připravit si můžete nejrůznější pokrmy s využitím sezónního ovoce a zeleniny od České farmy, které můžete nakoupit v prodejnách BILLA už 10 let! „Velmi nám záleží na tom, aby Češi měli širokou nabídku čerstvého, kvalitního a různorodého ovoce a zeleniny. Už 10 let dbáme na to, aby pod značkou Česká farma našli vždy sezónní zboží, které dozrává v České republice
a pochází výhradně od místních pěstitelů, takže jejich nákupem podpoří i lokální produkci. Navíc zboží pochází ze zemědělství, které je šetrné vůči přírodě kolem nás,“
uvádí Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí BILLA.

Zdravě a chutně z čerstvých surovin

Ať už jste na sladké či slané, vaření s chutnými a kvalitními plody, jako jsou hrušky, jahody, sladká kukuřice, papriky, rajčata, cukety nebo dýně dodá vašim pokrmům svěžest, chuť i barvu. Na talíři budou tak skvěle vypadat, výborně chutnat, osvěží, a navíc prospějí i vašemu zdraví.

Pokud tíhnete k lehké stravě, která není komplikovaná na přípravu, nechte se inspirovat pěti recepty, plnými čerstvého ovoce a zeleniny od České farmy, které pro vás společně s řetězcem BILLA přichystal přední český kuchař Roman Staša.

Pochutnat si můžete na:
V případě, že byste si připravili raději dezert, vyzkoušejte:

Není, nač čekat! Pusťte se do přípravy některého z pokrmů a oslavte 10. narozeniny České farmy zdravě, chutně a s čerstvými ingrediencemi.

 

 

 

 

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 249 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora.

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

Více informací na www.billa.cz.