Jak na ženské uspokojení?

Jak na ženské uspokojení?

Bod A, bod G, bod K, bod U...některé z nich jsou ještě stále málo známé a to přes jejich obrovský potenciál. Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer a klinická sexuoložka, podává informace ke každému z těchto erotogenních bodů a také k tomu, jak je vhodně stimulovat.


Ženské tělo je rozmanitý a úžasný obraz mnohostranného vzrušení. Stejně jako země, je uspořádáno ve vrstvách, které jsou vzájemně propojené. S vědomím nízkého povědomí o erotogenních bodech chce Satisfyer, vůdčí značka na poli sexuálního wellness, nabídnout cestu, na které nebude žádný z nich opomenut a my připraveni o neskutečné okamžiky.

Mapování drah požitku v našich tělech chce čas a trpělivost. Tyto dráhy se totiž mohou ze dne na den měnit. Celý proces je podobný vytváření a posilování propojení v našem mozku; čím více praktikujete, tím více spojení vytvoříte a o to intenzivnější a rozdílné budou vaše orgasmy. Je tedy dobré poznávat různé erotogenní zóny
a učit se je správně stimulovat. Určitě není lepší čas k rozšíření si obzorů ohledně bodu A než právě teď.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer a klinická sexuoložka nastiňuje hlavní body, které je potřeba zvážit než se vydáme na cestu objevování nové sexuality.Bod A

Bod A je anatomický výraz pro přední ohyb poševní klenby. Jedná se o hluboko uloženou erotogenní zónu, která se nachází na horní straně vaginální dutiny, u štěrbiny kde končí děložní čípek a vytváří klenutý prostor mezi děložním čípkem a močovým měchýřem.  Vrchol této zóny se také nazývá klitorální komplex, protože je nepřímo nervově nepřímo propojený s klitorisem.

Jedná se o mocnou erotogenní oblast, protože propojuje velké množství vjemových nervů a díky tomu se jedná o zónu, která má velký potenciál při objevování nových možností prožitku. Pro mnoho žen může být toto místo velmi citlivé a jeho stimulace u nich může vést k velmi silnému a hluboce prožitému orgasmu. V souvislostí
s touto oblastí je důležité zmínit, že nalezení tohoto bodu může být časově náročné a vyžaduje velkou dávku prozkoumávání.

"Vyvolat orgasmus drážděním bodu A může být velice obtížné, nikoliv však nemožné”, říká Megwyn White. "Abyste bod A našli, je potřeba dostat se a hrot děložního čípku, a to buď pomocí prstů a nebo s použitím erotické pomůcky. Když nahmatáte konec vaginy, narazíte na  děložní čípek, který poznáte tak, že je měkký a cibulkovitý, podobný špičce nosu. Hledané místo je přesně ta malá štěrbina, kde se děložní čípek setkává s horním okrajem vaginy."

Jinou možností jak stimulovat bod A je některá z erotickkých pomůcek, jako třeba Satisfyer Mister Rabbit, Satisfyer Endless Fun nebo ta, která byla speciálně navržena za daným účelem Satisfyer A-Mazing.

 

Bod G

Bod G, který je někdy také nazýván Gräfenbergův bod po německém gynekologovi, který ho objevil, je další velmi vzrušivá oblast. Nachází se přibližně 1 až 2 centimetry uvnitř na horní straně vaginy. Tato oblast se shoduje
s tou, kde se vnitřní nervová zakončení klitorisu potkávají s velmi citlivou tkání močové soustavy, která je obklopena s topořivou tkání a žlázkami a kanálky, které se při vzrušení naplní tekutinou.

Stimulace tohoto bodu pomocí přímého a konzistentního tlaku může navodit intenzivní pocit vzrušení
a v některých případech může dokonce vést k jevu, který se někdy nazývá squirting nebo také ženská ejakulace.

“Jednou z možností je začít nepřímou stimulací klitorisu prsty nebo pomocí sexuální pomůcky. Toot můžete provádět jemným tlakem na klitoris, který následně doplníte o další způsoby stimulace -  poklepávání nebo hlazení. Také můžete zkusit stimulaci na způsob baňkování pomocí erotické hračky Air Pulse, čímž silně podpoříte krevní průtok a zvýšite tak vzrušení”, komentuje Megwyn White.

Nejlepší erotická poloha pro stimulaci bodu G je misionářská a poloha na čtyřech, ale sebeprozkoumávání se hodí erotická pomůcka Satisfyer Sunray a Venušiny kuličky, jako Satisfyer Power Balls nebo Satisfyer V Balls, které jsou výborné jako společník na cesty.

 

Bod K

Tento bod se jmenuje Kundalini. V hinduismu je Kundalini formou božské energie, která se ukrývá na dolním konci páteře. Bod K je oblast v zadní části pánve, kde se nachází také sakrální plexus. Ten obsahuje spoustu nervových zakončení, která zasahují I do genitálií. To znamená, že  dotýkání se a hlazení v této oblasti může zasáhnout mnoho erotogenních zón.

K jeho nalezení se doporučuje použít jemnější pomůcky, které pomohou zažehnout nervová zakončení v této oblasti, např. suchý kartáč nebo horký kámen, nebo využít jednoduchou meditaci a dýchat do této oblasti. Prozkoumávání s partnerem jednoznačně podpoří horký olej nebo lubrikant a důkladná masáž. Přejíždění penisem v této oblasti  a dále mezi hyždě může představovat dokonalou předehru.

"Jednou z pomůcek, kterou můžete využít při prozkoumávání uvedené oblasti je Satisfyer Teaser. Nebo můžete použít náš Satisfyer Wand-er Woman, který je vhodným řešením pro ty, kteří vyžadují silnější vibrace. Větší hlavice vám umožní stimulovat celou oblast přímo i nepřímo a také vám umožní dosáhnout na hýždě, kyčle, vnitřní stranu stehen a I samotné sacrum,” doporučuje sexuoložka.Bod U

Bod U je pojmenován po močové trubici (urethra) a odpovídá části močové trubice mezi klitorisem a vaginálním vchodem. Tato oblast může být u ženy nesmírně citlivá, protože propojuje nervová zakončení v močové oblasti, stejně tak klitoris a bod G. Přestože se jedná o velice citlivou oblast, její dráždění nemusí být zas až tak příjemné jako v případě bodu G nebo bodu A. Každopádně se ale jedná o oblast, kterou není nutné při předehře přehlížet.

Nejlepším způsobem, jak stimulovat bod U přímo jsou mírné vibrace, např. prstem, jazykem nebo hračkou jako je Elastic Game nebo Purple Pleasure

Obecně platí, že bradavky, prsa, krk, vnitřní strana stehen a hýždě jsou nejznámější erotogenní zóny. Všechny
z nich můžou zlepšit propojení svalů pánevního dna a tak nakonec nepřímo podpořit orgastické kontrakce. Jedná se o silnou a vzrušující cestu prozkoumávání vlastního těla.

 

 

O značce Satisfyer
Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 343 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. 

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.