Vybavte si audioknihovničku: máme pro vás poukázky v hodnotě 500 Kč

Vybavte si audioknihovničku: máme pro vás poukázky v hodnotě 500 Kč


Potřebujete povzbudit cestou do práce? Nebo si chcete doma užít trochu klidu? Tisíce příběhů, které vám pomohou zapomenout na starosti všedních dní, na vás čekají na Audiotece, největší audioknižní platformě
v Česku. Tři výherci naší soutěže se mohou těšit na poukázku v hodnotě 500 Kč, kterou uplatní na tituly dle vlastního výběru. Zkrátka ale nepřijdou ani ostatní. Audioteka totiž právě teď pořádá Audiobraní – speciální akci, v níž je každý týden v nabídce stovka titulů s 50% slevou.

Audiobraní je již v plném proudu. Až do 27. 9. 2022 se v něm každý týden představí stovka titulů, které můžete zakoupit za polovinu původní ceny. Zastoupeny jsou nejrůznější žánry včetně oblíbených detektivek. Nechybí ani sci-fi a fantasy nebo tituly podporující osobní rozvoj. Klasické jednohlasé zpracování doplňují audioformáty v takzvaném superprodukčním zpracování, pro které je kromě špičkového zvuku typické hvězdné obsazení
i u menších rolí. Posluchačský zážitek na další úroveň posouvají zvukové efekty a často i autentická hudba, podobně jako je tomu u filmu.

Podzimní audioknižní tipy za polovinu

Od 14. do 20. 9. 2022 můžete s 50% slevou pořídit i dokumentární audioseriál Agent, který se stal Audioknihou roku 2021. Vypráví mrazivý příběh posledních dní života bývalého ruského agenta a nekompromisního Putinova kritika Alexandra Litviněnka. V hlavních rolích excelují hvězdy Dejvického divadla.

Ve stejném termínu v rámci Audiobraní výhodněji zakoupíte i audioknižní podobu románu Němci české autorky Jakuby Katalpy. Přibližuje osudy Čechů a Němců za druhé světové války i jejich přesah do současnosti. Spolehlivě dokáže oslovit i lidi, kteří se o historii prvoplánově nezajímají. Zásadní podíl na mimořádném posluchačském zážitku mají herecké výkony. Obsazeno bylo více než padesát osobností zvučných jmen.

Z jednohlasých audioknih je naším tipem například Prolomený kód života od Waltera Isaacsona, autora bestsellerů Steve Jobs a Leonardo da Vinci. Seznamuje s příběhem nobelistky Jennifer Doudnaové, která se svými spolupracovníky vynalezla nástroj na modifikování DNA. Je známý pod zkratkou CRISPR a otevírá cestu do nového světa lékařských zázraků a morálních dilemat.

 

Tři z vás se mohou těšit na voucher v hodnotě 500 Kč, za který si na www.audioteka.cz pořídí audioknihy
dle vlastního výběru. 

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 Výherci: V. Prosková, K. Kučerová, V. Humhejová