Aviril slaví 95 let

Aviril slaví 95 let


Ikonická značka Aviril, mladší sourozenec Alpy, byla zaregistrována v říjnu1927 a od té doby poctivě slouží miminkům, dětem i dospělým. Původně šlo pouze o dětský zásyp, který záhy doplnil dětský olej a krém. Dnes je nejúspěšnějším produktem dětský olejíček blankytně modré barvy, který ročně naplní 1 milion lahviček. Stal se symbolem spokojeného dítěte, které kouká z jeho etikety a oblíbili si ho i dospělí. Je pro ně příjemným retro pohlazením s hojivými účinky. Podle lékopisné receptury ho zpočátku vyráběli v lékárně Františka Schnöblinga

a teprve o něco později přešla produkce do Alpy, kde se vyrábí dodnes.

 

Připomíná vám dětství?

Aviril dětský olej s azulenem má typickou světle modrou barvu, se kterou se snoubí nezaměnitelná vůně.

Jeho receptura vychází z léčivých účinků heřmánku a jeho schopností zklidňovat pokožku. Jemně ji promazává, chrání její povrchovou vrstvu a tím ji dělá odolnější. Preventivně brání vzniku opruzenin nebo lišejů, na které miminka často trpí.

Aviril dětský olej je ideální k ošetření pokožky obličeje i těla.  Funguje jako jemné pohlazení a přispěje k pohodě miminka.  A co navíc? Výborně se hodí také do koupele. Stačí pár kapek a pokožku koupel tolik nevysuší.Blankytná barva a ikonická Velmezka.
Lahvička, kterých z linek ALPY ve Velkém Meziříčí sjede ročně 1 milion, se říká Velmezka, Lahvička je pro olej stejně typická jako jeho blankytná barva. A i když je trochu retro, nebo právě proto, ji maminky milují.

Cena 50 ml 28 Kč.

Aviril Dětský zásyp s azulenem má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek.  Zásyp zmírňuje svědění, ulevuje podrážděné pokožce a působí proti opruzeninám stejně jako Aviril dětský krém s obsahem zinku.  Ochranný krém vytváří na pokožce bariéru a tím mírní podráždění, které exkrementy mohou vyvolat. Obsažený extrakt z heřmánku, vitamín E a panthenol zklidňují pokožku a napomáhají regeneraci. Zásyp 34 Kč, krém 50 ml 39 Kč.

  

Více také na www.alpa.cz.