Tipy estetické dermatoložky – JAK NA PODZIMNÍ OMLAZENÍ PLETI

Tipy estetické dermatoložky – JAK NA PODZIMNÍ OMLAZENÍ PLETI


Podzim a zima jsou ideálním časem pro laserová a radiofrekvenční ošetření, ať už chcete vyhladit vrásky, odstranit pigmentové skvrny nebo vyhladit pokožku. Jejich kombinace s oblíbenými injekčními zákroky, jako je např. botulotoxin nebo kyselina hyaluronová vám zajistí dlouhodobě mladistvý vzhled. Budete vypadat odpočatě a rozzářeně, vrásky budou vyhlazené a pleť vypnutá. To vše bez skalpelu a bez bolesti.   

„Obecně je v dermatologii velmi důležitá prevence a neodkládání řešení ani drobných problémů. Lepší je oddalovat známky stárnutí a vyhladit již drobné vrásky, než bojovat s těmi hlubokými či velmi povadlými konturami,“ vysvětluje MUDr. Hana Smutková, primářka dermatologie v Asklepionu a dodává: „Z dlouhodobého hlediska se vyplácí kombinace obou typů ošetření, jak injekčních pro redukci vrásek, tak přístrojových pro zlepšení kvality pleti. Jedná se o komplexní péči, díky které je pak pleť krásná, svěží a mnohem pomaleji stárne.“

Jaká jsou aktuálně top 3 ošetření pro podzimní omlazení?

1. Lifting bez skalpelu

Laserové ošetření FOTONA 4D kombinuje 4 laserové módy, které postupně působí ve všech vrstvách kůže
a maximálně stimulují kolagenová vlákna. Díky tomu dojde k výraznému vypnutí pokožky včetně vyplnění nosoretních vrásek. Pleť je viditelně pevnější a hladší. Zároveň odstraní nedokonalosti jako popraskané žilky, pigmentové skvrny nebo rozšířené póry. Speciální mód FOTONA Smooth Eye pro lifting očního okolí pak vyhladí jemné vrásky a vypne povadlá horní i dolní víčka bez jizev a rekonvalescence. 


2. Hollywood Laser
Peel

Laserový peeling, který milují i hvězdy stříbrného plátna. Během ošetření se jemně zbrousí pokožka. Stáhnou se tak rozšířené póry, prozáří a omladí pleť. Během jedné návštěvy omládnete, zbavíte se žilek, jizviček, pigmentací a dalších nedokonalostí. Peel proběhne bez dlouhého hojení a bolesti, je vhodný pro všechny typy pleti.

3. Profhilo

Kombinace dvou typů nejčistější kyseliny hyaluronové pro přirozené omlazení. Profhilo vyhlazuje vrásky
a v hlubších vrstvách pokožky zajišťuje hydrataci, stimuluje tvorbu vlastního kolagenu a elastinu a tím zpomaluje stárnutí pleti. Oproti běžné mezoterapii se Profhilo aplikuje jen několika málo vpichy a efekt vydrží až 12 měsíců. Oproti výplňové kyselině není na pohmat tvrdé a nedodává objem. Vhodné je i na krk, dekolt a hřbety ruce. 

 

 

 

 

zdroj: www.asklepion.cz