Čokoládovější chuť, krémovější rozplývání a nový obal

Čokoládovější chuť, krémovější rozplývání a nový obal

Čokoláda Milka se mění a je jemnější než kdy dříve


Lahodnému mlsání v podobě kousku čokolády, který se rozplývá na jazyku, odolá málokdo. Přesně taková je
i čokoláda Milka, která je vyrobena ze 100 % alpského mléka a kvalitního kakaa. Nově však Milka přichází s novou recepturou s ještě vyšším podílem kakaové hmoty, která tak potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky.

 

Milka. Jemnější než kdy dříve

Čokoláda Milka je nově ještě jemnější, krémovější a čokoládovější než kdy dříve. Nová receptura čokoládové formule obsahuje 33 procent kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť a aroma. Ještě větší požitek z lahodného mlsání přináší nový tvar čokoládové Milky, který je zaoblený a se zvýšeným profilem. Kostička čokolády se tak přímo rozplývá na jazyku. Kromě úpravy celého tvaru formy přibylo i několik milých překvapení na jednotlivých dílech čokolády. Poprvé se spotřebitel setkává s novou rytinou loga Milka a kravičky Lila, která se tak z obalu dostává i na samotnou čokoládu. Tabulka čokolády Milka je k dostání v mnoha báječných příchutích, kterým nelze odolat. Milku navíc v obchodním regálu jen těžko přehlédnete. Oblékla se do nového kabátu, ale na svoji fialovou barvu a bílé logo nezanevřela.

Produktový tip:

Milka 100 g
Malá tabulka čokolády Milka je ideální pro každou příležitost, když vás zrovna honí mlsná. Vybrat si můžete
z rozmanité nabídky nejrůznějších příchutí. Pokud jste fanoušci oříšků, sáhnout můžete po křupavé oříškové. Kdo si však potrpí na zajímavé kombinace, toho určitě potěší Milka Oreo nebo Milka Strawberry. Nešlápnete však vedle ani pokud si v regálu vyberete klasickou mléčnou Milku z alpského mléka.


Doporučená maloobchodní cena je 43,90 Kč.


Milka Mmmax
Čokoláda chutná ještě lépe, když se o ni máte s kým rozdělit. Pro takové příležitosti je tu velká tabulková čokoláda Milka Mmmax, která zajisté potěší i celou vaši partu přátel. Stejně jako u malé tabulky čokolády, je i Milka Mmmax k dostání v několika neodolatelných příchutích. Láká vás spojení mléčné čokolády z alpského mléka s celými lískovými ořechy a karamelovou náplní? Sáhněte po Milka Toffee Wholenut. Nemůžete se rozhodnout, jestli vám nejvíce chutná bílá, mléčná nebo tmavá mléčná čokoláda? Vsaďte na Milku Triolade, ve které se snoubí chutě všech tří druhů čokolád.


Doporučená maloobchodní cena je 119,90 Kč.

 

 

O společnosti Mondelēz International
Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ), umožňuje lidem správně „snackovat“ ve více než 150 zemích světa. S čistými výnosy ve výši zhruba 29 miliard dolarů v roce 2021 se společnost MDLZ staví do pozice lídra v oblasti občerstvení s nabídkou ikonických globálních a lokálních značek, kterými jsou sušenky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy Milk, Milka a Toblerone; bonbony Sour Patch Kids a žvýkačky Trident. Akcie společnosti Mondelēz International jsou součástí indexů Standard and Poor's 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Pro více informací viz www.mondelezinternational.com nebo www.twitter.com/MDLZ.

Mondelēz International v České republice a na Slovensku
Společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. jsou součástí společnosti Mondelēz International. Generální ředitelkou pro region ČR, Slovenska a Maďarska je Ivana Tůmová. Mezi výrobky, které společnost prodává na českém a slovenském trhu, patří sušenky a oplatky Opavia, BeBe Dobré ráno, Brumík
a oplatky Fidorka, čokoláda Figaro, oplatky Kolonáda, Miňonky a Tatranky nebo krekry TUC. Společnost působí
v České republice a na Slovensku od roku 1992. V pěti výrobních závodech, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává na 2 800 osob. Obchodní zastoupení firmy zde prodává na 500 produktů pod 17 značkami.