Svačinka, která chutná a prospívá

Svačinka, která chutná a prospívá


ZAHRAJTE SI O DÁRKOVÉ BALÍČKY S CEREÁLNÍMI TYČINKAMI FIT 

Také každé ráno zápolíte se svačinami pro vaše školáky? Řešíte, jak to vymyslet, aby jídlo dětem chutnalo, bylo výživné a ideálně vydrželo ve formě až do odpoledních hodin ve družině nebo na kroužcích? Pak do svého svačinového menu určitě zkuste zařadit české cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Výběr je opravdu široký, co se druhů i příchutí týká. Oblíbenou stálicí jsou klasické tyčinky Fit müsli v 9 různých příchutích, ve variantě bez polevy, s kakaovou polevou či v jogurtu. Menší i větší děti si dozajista oblíbí tyčinku Fit Fruit s jemně napletou ovocnou náplní a dvěma lehoučkými oplatkami. Zajímavou kombinaci ovocných a zeleninových příchutí nabízí Fit Smoothie, která je přirozeně bezlepková a neobsahuje přidané cukry ani tuky.

A co mají všechny tyčinky Fit společného? Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí přírodního původu. Mají vysoký obsah vlákniny pro správné trávení a fungování celého organismu, obsahují cenné vitamíny, minerály a stopové prvky. Jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie a poslouží k rychlé regeneraci sil. Navíc mají praktické balení a ve školní tašce či batohu jsou vždy snadno po ruce.


O balíčky s českými tyčinkami Fit se hraje v naší podzimní soutěži. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet chutnou a vyváženou svačinu pro malé i velké!

Nejdřív však musíte najít správnou odpověď na soutěžní otázku.

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.