Podzimní rána: Pohodlná pyžama a spodní prádlo

Podzimní rána: Pohodlná pyžama a spodní prádlo


Sezónní barvy, měkké bavlněné materiály a ušlechtilá pletenina – tato kolekce denního a nočního oblečení vás tak příjemně naladí, že chladné podzimní dny strávené doma uvítáte s nadšením. Kolekci s názvem „Podzimní rána“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 24. října 2022, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 18. října.

Pánské pyžamo
Pyžamo je z biobavlny Cotton made in Africa. Jde o čistou bavlnu z měkkého materiálu single jersey. V pase je šňůrka na stažení. Předběžná cena 699 Kč.

 

Dámské pyžamo
Pyžamo je s biobavlnou Cotton made in Africa. Jde o měkkou směs bavlny a viskózy. Kalhoty mají elastický pas. Předběžná cena 699 Kč.

 

 

Protiskluzové ponožky
Ponožky jsou s biobavlnou a recyklovaným materiálem. Jejich vnitřní strana je z měkkého a hřejivého froté. Předběžná cena 199 Kč.


Noční košile
Košile je s přírodním vláknem. Jde o měkce splývavou směs modalu a elastanu. Má mírně zaoblený spodní lem s malými rozparky na bočních švech. Předběžná cena 699 Kč.

Pánská pyžamová souprava
Souprava je z biobavlny Cotton made in Africa. Šortky i dlouhé kalhoty mají dvě boční šikmé kapsy a elastický pas se šňůrkou na zavazování. Předběžná cena za soupravu 899 Kč.

 


Pohodlné kalhoty
Kalhoty jsou s biobavlnou Cotton made in Africa. Mají elastický pas i lemy na koncích nohavic. Předběžná cena 499 Kč.

 

Vesta z pleteniny
Vesta je s přírodním vláknem. Jde o měkce splývavou viskózovou směs. Má boční rozparky a šálový límec. Předběžná cena 1.190 Kč.

 

Pohodlné žerzejové šortky
Šortky jsou z biobavlny Cotton made in Africa. Mají boční šikmé kapsy a elastický pas. Předběžná cena 449 Kč.

 

Župan
Župan je z biobavlny Cotton made in Africa. Má široké rukávy ve zkrácené délce, pásek a vnitřní stranu s podšívkou. Předběžná cena 999 Kč.

 

 

 

Doplňující informace o firmě
Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních koutků ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.