Koupelové soli THERMELOVE® jsou skvělým tipem na vánoční dárek i relaxaci v domácí koupeli

Koupelové soli THERMELOVE® jsou skvělým tipem na vánoční dárek i relaxaci v domácí koupeli


Jste už unavení z předvánočních stresů? Pořád ještě sháníte dárky pro Vaše blízké? Zastavte se
v předvánočním shonu a dopřejte svému tělu i mysli zaslouženou relaxaci v domácí lázni. Díky vysokému obsahu minerálů
přispívají koupelové soli THERMELOVE® k uvolnění těla i duše a k posílení imunity. Pečují o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je lupénka, ekzém či akné. Spojení teplé vody a minerálů má také příznivý vliv při problémech s pohybovým aparátem, kloubních obtížích a revmatizmu. Mimo to koupelové soli blahodárně působí na regeneraci a revitalizaci pokožky, dodávají jí minerály
a pružnost. A v neposlední řadě koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit uvolnění.

Koupelové soli české lázeňské dermokosmetiky THERMELOVE® jsou skvělým tipem na vánoční dárek. Stačí pár kliknutí a z tepla domova je můžete nakoupit v e-shopu www.lovespa.cz nebo ve vybraných lékárnách.

Živá magnéziová sůl THERMELOVE®

Hořčík pro pocit svěžesti a uvolnění

Živá magnéziová sůl THERMELOVE® je stoprocentně přírodní produkt nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů, jejichž omlazující a povzbuzující účinky jsou známy již po staletí. Pravidelné koupele v lázni s přidáním magnéziové soli přináší pocit svěžesti a uvolnění. Koupel působí blahodárně na pokožku, kterou regeneruje a vyživuje. Výborně se hodí k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je např. lupénka, ekzémy a akné. Je ideální pro celkové uvolnění po sportovních výkonech. Upravuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí.

Domácí lázeň s Živou magnéziovou solí THERMELOVE® si připravíte velmi jednoduše: do vany (asi 100 litrů vody) nasypte 250 – 450 gramů soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně relaxujte ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

 

Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE®

Porce minerálních látek z Mrtvého moře pro regeneraci a revitalizaci pokožky

Sůl z Mrtvého moře THERMELOVE® obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek jako je hořčík, vápník, sodík, draslík a pouze 5,5 % objemu tvoří chlorid sodný. Zpracovává se přímo u Mrtvého moře v Izraeli. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupel v této soli působí příznivě na regeneraci a revitalizaci pokožky, dodává jí minerály a pružnost. Tato sůl přispívá také k péči
o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění, jako je ekzém, lupénka či akné. S ohledem na vysoký obsah minerálních látek mají koupele příznivý vliv i při problémech s pohybovým aparátem, kloubních obtížích
a revmatismu.

Jak sůl používat? Do vany (asi 100 litrů vody) nasypte 250 – 450 gramů stoprocentně přírodní Soli z Mrtvého moře a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE®

Jód a brom pro pomoc při kožních onemocněních i poúrazových stavech

Extrémně vysoce minerální termální jodobromová koupelová sůl je stoprocentně přírodním produktem nejvyšší kvality. Tato sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována nejvyšším obsahem minerálů jako jsou jód, brom, křemík a selen. Příznivě působí při kožních onemocněních jako je lupénka, atopické dermatitidy nebo akné. Napomáhá také při poúrazových stavech pohybového ústrojí, kloubních obtížích, revmatismu, gynekologických a urologických onemocněních.

Příprava koupele z Jodobromové koupelové soli THERMELOVE®: je jednoduchá: ve vodě o teplotě 36-38 °C rozpusťte minimálně 250 gramů soli. V lázni setrvejte cca. 10-20 minut, při koupeli nepoužívejte žádnou jinou kosmetiku. Po jejím skončení se opláchněte vlažnou vodou a ještě alespoň 10 minut relaxujte.

Sůl je možné použít také ve formě obkladů. Připravíte je rozpuštěním 50 gramů soli (asi 2 lžíce) v jednom litru vody. Do roztoku namočte gázu nebo bavlněnou látku a přikládejte po dobu 10 minut.Epsomská sůl THERMELOVE®

Přírodní zdroj hořčíku a síry

Epsomská sůl THERMELOVE® je vhodná pro relaxační koupele, koupele nohou a k celkové detoxikaci organismu. Hořčík napomáhá uvolňování svalů a snížení svalového napětí. Díky obsahu síry přispívá Epsomská sůl také k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné. Sůl je vhodná také ke koupelím nohou k neutralizaci zápachu.

Do vany (asi 100 litrů vody) nasypte 250 – 500 gramů soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou
a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Koupelové soli THERMELOVE lze koupit v eshopu www.lovespa.cz nebo ve vybraných lékárnách. Cena 450g (Živá magneziová sůl) / 500g balení (všechny ostatní soli) je u všech druhů 149 Kč.

 

Dárková sada koupelových solí

Tip THERMELOVE® na vánoční dárek

Dárkové sada obsahuje tři nejoblíbenější koupelové soli THERMELOVE®, které dodají pokožce i tělu důležité minerály a stopové prvky: Sůl z Mrtvého moře (500 g), Živou magnéziovou sůl (450 g) a Jodobromovou sůl (500 g). Dopřejte svému tělu minerály a relaxujte.

Dárkovou sadu koupelových solí lze koupit v eshopu www.lovespa.cz nebo ve vybraných lékárnách. Zvýhodněná cena dárkové sady je 380 Kč.

 

 

 

Více informací také na www.lovespa.cz a www.termalni-lazne.cz.