Vyzrajte nad stresem a oslabenou imunitou

Vyzrajte nad stresem a oslabenou imunitou

Nutrilite™ představuje novou řadu produktů, které to vyřeší za vás


Až 61 % Evropanek denně užívá doplňky stravy, aby podpořily všeobecnou pohodu a zdraví svého organismu.[1] A právě silná imunita a zvládání stresu se dlouhodobě pohybují na předních příčkách jejich potřeb. Obliba doplňků stravy podporujících imunitní systém či uvolnění stresu stále více roste. Nutrilite™, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, reaguje na aktuální potřeby lidí a přichází hned se dvěma novinkami, které ocení především zaneprázdnění jedinci s hektickým životním stylem – Nutrilite™ Less Stress, More Yes a Nutrilite™ Immuno.

 

Současným trendem v oblasti zdraví je mezi dospělými vedle duševní pohody a snahy o dosažení work-life balance také podpora imunity. Ta je totiž silně spjata se stresem, se kterým se v dnešní uspěchané době potýkáme. Od doplňků stravy, které na podporu celkového zdraví denně užívá až 61 % dospělých, už proto lidé neočekávají pouze zdroj vitaminů a minerálů, ale i něco navíc.[2] „Důležité pro zákazníky dnes není jen složení, ale také například forma podání doplňku stravy. Soustředíme se tedy na výrobu takových formátů, které usnadní lidem jejich podávání a mohou je užívat prakticky kdykoliv a kdekoliv v průběhu dne. Tablety či kapsle mají lidé často spojené s léčivými přípravky a vadí jim tedy konzumovat doplňky stravy, když nejsou nemocní,” říká
o posunu k želé tabletám a balení v sáčcích marketing manager společnosti Amway Česká republika a Slovensko Dalma Kiss-Laszlo.

Nutrilite™ Less Stress, More Yes

Pocit duševního i fyzického napětí může být způsoben prakticky čímkoliv, co nás trápí, tíží nebo frustruje. Naše tělo na tyto nepříjemné podněty reaguje různými signály, které nám ukazují, že je s naším organismem něco špatně. Ty mohou nabývat různých podob – od bolestí hlavy, zapomínání, přes nepozornost a neschopnost se soustředit, až po únavu nebo narušené trávení. Jak ale nad stresem vyzrát, když jsme každý den vystavováni nesčetnému množství úkolů a aktivit, které musíme zvládnout?

Podle průzkumu každá třetí Evropanka ve věku 25-40 let denně bojuje se stresem a jeho zvládání považuje naprostá většina za klíčové.2 Odolnost vůči stresu lze vybudovat nejen jógou, meditací nebo pohybem celkově, ale také přírodními doplňky stravy a bylinkami. Jednou z nejznámějších rostlin se zklidňujícími účinky je meduňka lékařská. Ta v kombinaci s jódem a hořčíkem tvoří svatý grál účinně bojující proti projevům stresu.

Nový doplněk stravy Nutrilite™ Less Stress, More Yes je kombinací kvalitních výtažků z bylin, vitaminů a živin, které potřebujeme k tomu, abychom podpořili náš organismus i duševní pohodu.

Doplněk stravy obsahuje:
  • Jód – přispívá k normální činnosti nervové soustavy a rozpoznávacím funkcím
  • Hořčík a vitamin B2 – přispívají k normální činnosti nervové soustavy a snížení míry vyčerpání
  • Kyselinu listovou – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Meduňku – je dlouhodobě využívanou bylinou zejména pro své zklidňující účinky

Nutrilite Less Stress, More Yes je ideálním partnerem pro dospělé, kteří chtějí i nadále stíhat rychlé tempo dnešní doby. Praktické balení v sáčcích zajistí pohodlné dávkování. Prášek pouze vysypete do vody, a můžete si tak svou denní porci uklidnění dopřát prakticky kdykoliv a kdekoliv.

 

Maloobchodní cena: 745 Kč, Balení obsahuje 30 sáčků, Doporučené dávkování: 1 sáček denně
Více informací na: www.amway.cz/LessStress.

 

Nutrilite™ Immuno

Až pětina Evropanek ve věku 25-40 let si dělá starosti ohledně správného fungování imunitního systému.3
Iproto hledá nové způsoby, jak  podpořit organismus, a postarat se tak nejen o sebe, ale i o svou rodinu a blízké. Na oslabené imunitě se nepodepisuje pouze podzimní sychravé počasí, ale také stres, nedostatek spánku nebo nevyvážená strava. I proto je důležité organismu dodat potřebné vitaminy a minerály, které zajistí rychlou
a efektivní podporu.

Nutrilite™ Immuno jsou šťavnaté želé tablety s obsahem vitaminu C, zinku a jsou obohacené o kvalitní výtažek
z bezinky. Právě toto složení aktivně pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá
k normální činnosti imunitního systému. Šťavnaté  želé tablety  s malinovou příchutí si můžete jednoduše přibalit do kabelky do práce nebo kamkoliv na cesty. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva a je vhodný i pro vegetariány.

 

Doporučená cena: 670 Kč, Balení obsahuje 60 želé tablet, Doporučené dávkování: 2 tablety denně.
Více informací na: www.amway.cz/Immuno.

 

Nové produkty vznikly na základě zkušeností značky Nutrilite™, která spolehlivě kombinuje nejmodernější vědecké poznatky a technologické postupy s přírodními ingrediencemi. Díky více než 85 letům zkušeností značka zaručuje, že všechny její produkty splňují nejvyšší standardy a požadavky na kvalitu použitých přírodních ingrediencí i jejich bezpečnost. Vedle přirozeně rostlinných extraktů používá Nutrilite™ i vitaminy
a minerály. Také proces výroby výživových doplňků je pro Nutrilite™ naprosto klíčovým. Proto, pokud si značka nemůže vyrobit některé produkty sama přímo v rámci svých vlastních výrobních kapacit, jsou produkty vyráběny a pěstovány výhradně u Nutrilite™ partnerů, kteří splňují velmi přísné standardy a zásady pro jejich výrobu.

 

O Amway:
Společnost Amway, která celosvětově v minulém roce dosáhla obratu 8,5 miliard dolarů, je podle Direct Selling News, Global 100 světovou jedničkou mezi organizacemi přímého prodeje. Společnost byla založena ve Spojených státech v roce 1959 a od té doby nabízí produkty pro spotřebitele i podnikatelské příležitosti, a to díky síti téměř 1 milionu reprezentantů působících ve více než 100 zemích světa. Mezi klíčové značky společnosti Amway patří NutriliteTM, světová jednička v prodeji vitaminů a doplňků stravy, dále také ArtistryTM, prémiová kosmetická značka zahrnující skincare i dekorativní kosmetiku, AMWAY HOMETM, kompletní řada produktů do domácnosti a eSpringTM, celosvětově nejprodávanější systém na úpravu pitné vody.

 

O Nutrilite:
Nutrilite™, exkluzivně od Amway, je světově nejprodávanější značkou vitamínů a doplňků stravy. Nutrilite je jediná celosvětová značka vitamínů a doplňků stravy, která pěstuje, sklízí a zpracovává rostliny na vlastních certifikovaných ekologických farmách, které se nacházejí ve Spojených státech, Mexiku a Brazílii. Všechny farmy vlastněné Nutrilite jsou certifikovány jako ekologické podle zákonů USA.

 

 

 

 

 

 

[1] Nutrition U&A Study GIM, n= 289 respondentů, ženy, 28-38 let, s dětmi, Itálie, Polsko a Ukrajina, 2020

[2] Ipsos Health Concerns

3 Ipsos Health Concerns