Darujte pod stromeček krásné vlasy

Darujte pod stromeček krásné vlasy

NATULIQUE ANTI HAIR LOSS - DAR PRO KRÁSNÉ VLASY


Velmi oblíbená řada proti padání vlasů dánské značky přírodní vlasové kosmetiky NATULIQUE – ANTI-HAIR LOSS má pro vás i letos vánoční dárek. Pokud si koupíte sadu tří přípravků této unikátní vlasové péče, tedy šampon, kondicionér a sérum, získáte od nás ještě jedno sérum zcela zdarma! Jak již je u této prémiové značky zvykem, nemusíte se obávat škodlivých přidaných aditiv a naopak se můžete těšit na hýčkající set plný přírodních ingrediencí a péče. Vánoční set pořídíte na webu www.happy-hair.cz. Akce platí do Štědrého dne.

 

Jakmile začnou vlasy více vypadávat (normální je ztráta až stovky vlasů denně), je to nejen signál, že se v těle něco děje, ale také obrovský stres. Krásné a husté vlasy jsou zkrátka trend, který nikdy neomrzí. Barvy, styly, účesy se mění, ale jejich základem jsou vždy zdravé vlasy. Udělejte radost sobě či blízkým s vánoční akcí NATULIQUE.

 

Na co se můžete ve vánočním setu NATULIQUE Anti-Hair Loss těšit?

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO – jemný veganský šampon proti padání vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience jako například kyselinu olejovou, apigenin, zázvor, růžovou vodu, aloe vera a další účinné složky. Posiluje vlasové kořínky, pomáhá vytvářet nové folikuly a podporuje růst vlasů. Tento šampon v BIO kvalitě neobsahuje parabeny, konzervanty, sodium lauryl sulfát ani další pro zdraví nepříznivé ingredience.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS CONDITIONER – kondicionér je ideální navazující péčí na Anti-Hair Loss šampon. Obsahuje šetrné složky jako například BIO aloe vera, mandlový olej a výtažky z oliv, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů a stimulují jejich přirozenou regeneraci. Kombinace účinných látek s patentem BioScience pomáhá přípravku proniknout hluboko do pokožky hlavy a stimuluje tak vlasové folikuly a udržuje silné vlasové kořínky.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SERUM – toto jemné sérum je klinicky osvědčený přípravek pro růst vlasů, účinně stimuluje vlasové folikuly a zároveň pomáhá předcházet jejich dalšímu vypadávání. Aktivní složky pomáhají séru proniknout hluboko do pokožky hlavy a udržují kořínky silné a odolné. Sérum je ideální používat po dobu 6 týdnů.

Toto sérum je ve vánoční akci v balíčku hned dvakrát!

 

Celý ZVÝHODNĚNÝ VÁNOČNÍ SET je nyní k dostání za atraktivní cenu 3.768 Kč (oproti standardní ceně 5.418 Kč), jedno sérum od nás máte jako dárek. Akce platí do Štědrého dne. 

 

 

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy
a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree. Více na www.natulique.cz.