Užijte si půvabné Vánoce

Užijte si půvabné Vánoce


Příjemné překvapení s dávkou luxusu slibují dárkové kazety SynCare s omlazujícím obsahem přípravků na obličej i na tělo. Najdete v nich luxusní krémy, připravené hýčkat vaši pokožku 24 hodin denně a posílit její půvab.

V SynCare dobře vědí, co je pro pleť nejlepší a respektují její individuální požadavky. Proto nabízí 4 typy kazet s odlišným obsahem a v různých barvách. Je libo zlatou, modrou, růžovou nebo bílou? Záleží jen na Vás, pro kterou se rozhodnete.

Modrá kazeta Renovia obsahuje komplexní 24hodinovou péči o váš vzhled. Cílí na   odstranění 3 nejčastějších projevů stárnutí – vrásky, zpevnění a vyhlazení pleti.  Péče Renovia dokáže aktivovat přirozenou regeneraci pleti zejména během noci, zatímco během dne umocní její půvab a poskytne potřebnou ochranu.  Hedvábná textura a silný anti-aging účinek potěší každou pleť, která volá po omlazení. Luxusní péče Renovia umožní cítit se
a působit skvěle.


Cena 1534 Kč
 

Bílá kazeta SynCare přináší kompletní tělovou péči, o kterou se postará 100% kyselina hyaluronová. Jemný tělový šampon, výživný balzám a krémy na ruce i nohy vám umožní, udělat si z každodenní hygieny příjemný rituál. Budete překvapeni, jak zjemní a vyhladí pokožku na všech místech těla.


Cena: 685 Kč  


Další kazety i jednotlivé přípravky seženete na e-shopu značky. A pokud se nemůžete rozhodnout, který přípravek je pro vás nejvhodnější, svěřte se do péče profesionálů.

S tím, co je pro vaši pleť nejlepší, vám ochotně poradí tým odborníků dermatologického centra SynCare v Brně nebo můžete využít on-line poradnu www.syncare.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o jednu kazetu Syncare.
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherce: L. Vrána