TIP redakce: Praktický pomocník na celý rok

TIP redakce: Praktický pomocník na celý rok

Můj diář Tchibo 2023


Pro opakující se úspěch jsme i pro rok 2023 připravili Můj diář Tchibo. Jako v uplynulých letech je i tento šitý přímo zákazníkům na míru, a navíc je obohazen o různá vylepšení. Hlavní novinkou jsou slevové kupony na spotřební zboží, které lze uplatnit ve vybraných týdnech během celého roku.

Můj diář Tchibo nabízí přehled týdnů a měsíců na rok 2023 a orientační kalendář na rok 2023 a 2024. Opět v něm najdete inspirativní a motivační tipy a přehled portfolia produktů Tchibo. Nechybí ani oblíbené nákupní seznamy nebo rodinný či dětský rozvrh. Rovněž jsme vyznačili důležité události, svátky a zajímavosti ze světa Tchibo. Zároveň jsme ponechali prostor na poznámky, ať si může každý přizpůsobit diář vlastní představě. Pro ty hravější jsou opět k dispozici motivační a praktické nálepky a značkovače stránek, se kterými je jakékoli plánování daleko větší zábava.

Diář je již tradičně v pevné vazbě z tvrdého papíru v příjemném přírodním vzhledu inspirovaným kávou. Nabízí papírovou úložnou kapsu, záložku a elastickou gumičku pro pečlivé uzavření. Vnitřní stránky jsou v barvě slonovinové kosti. Rozměry diáře jsou 12 x 18 cm. Zakoupit ho již nyní můžete v síti obchodů Tchibo
a v e-shopu tchibo.cz za cenu 499 Kč, respektive 449 Kč s TchiboCard.

Můj diář Tchibo vám ani v roce 2023 jednoduše nesmí chybět v kabelce!

 

 

zdroj: www.tchibo.cz