Máme pro vás koupelové tipy pro suchou i nemocnou pokožku

Máme pro vás koupelové tipy pro suchou i nemocnou pokožku

S Koncentrátem do koupele Medidermse z obyčejné „vany“ stane terapie


Koupel v horké vodě narušuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky a pacienti s extrémně suchou pokožkou, lupénkou, ekzémy nebo dermatitidou by si ji měli ideálně zcela odpustit. Pokud se však obyčejné koupání nezmění v terapii zásluhou Koncentrátu do koupele Mediderm: Stačí nalít obsah víčka tohoto koncentrátu do teplé vody. Speciální přípravek Koncentrát do koupele Mediderm s hydratačním a promašťujícím účinkem napomáhá při zánětlivých dermatózách, s doprovodným svěděním, odlupováním a podrážděním během lupénky, ekzému a atopické dermatitidy.

 

Během zimního období je pokožka častěji vystavena nízkým teplotám a větru, vytopené prostředí v místnostech ji vysušuje. Negativní vliv na stav pokožky má i oslabená imunita, znečištěné ovzduší nebo třeba stres. Právě při stresu a únavě pomáhá vana plná horké vody přinášející uvolnění a relaxaci, ale i obyčejné prohřátí po příchodu z venkovního mrazivého počasí. Jenže extrémně vysušená a citlivá pokožka trpící dermatitidou, ekzémem či lupénkou by nám za takový počin příliš nepoděkovala. Zmíněná kožní onemocnění totiž může častá koupel v horké vodě výrazně zhoršit. Nevhodná je především horká koupel v kombinaci s pěnou do koupele nebo agresivním třením žínkou či houbou.

Při koupeli a sprchování doporučují odborníci zvolit, pokud možno, nižší teplotu. Horká voda zbavuje pokožku ochranného filmu a vysušuje ji. Pokud vybereme nedráždivý koupelový přípravek, pak si oblíbenou koupel může dopřát i ten, kdo má lupénku, ekzém či dermatitidu. Speciální přípravek, jako je Koncentrát do koupele Mediderm, mění obyčejnou koupel v terapii. Tento hypoalergenní koncentrát nedráždí a pokožku nevysušuje, naopak ji zklidní a omezí svědění. Díky obsahu kvalitních přírodních olejů pomáhá zmírnit pocit napjaté pokožky, promašťuje. Mediderm koncentrát do koupele obnovuje přirozenou lipidovou vrstvu a tím pádem pokožku chrání.  

 

Koncentrát do koupele Mediderm® hydratuje i promašťuje

Koncentrát do koupele Mediderm je speciální přípravek s hydratačním a promašťujícím účinkem. Byl vyvinut tak, aby napomáhal léčbě zánětlivých dermatóz, s doprovodným svěděním, odlupováním a podrážděním během lupénky, ekzému a atopické dermatitidy. Přípravek dlouhodobě promašťuje, snižuje nadměrné odlupování pokožky a zmírňuje pocit stažení. Regeneruje přirozenou lipidovou vrstvu, díky tomu předchází ztrátě vody a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. V nabídce je v balení o objemu 275 ml. Více na www.mediderm.help.

Řada Mediderm je v prodeji výhradně v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. Benu.cz, Drmax.cz, Biotika.net. Sledujte nás i na Instagramu a Facebooku.

Použití koncentrátu: Rozpusťte přípravek v proudu vody – dospělí 0,5 víčka do koupele, kojenci a děti jedno vnitřní víčko. Ponořte tělo do vody s přípravkem a zůstaňte ve vaně po dobu 10-15 minut. Jemně osušte pokožku ručníkem, zabraňte tření. Emulze zanechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu (pro silnější promaštění lze použít větší množství přípravku).

 

Po koupeli ošetřete pokožku přípravkem, který ji promastí i hydratuje. Nenechávejte kůži nikdy vyschnout, nepoužívejte dráždivou kosmetiku.  Speciální promašťující krém používejte pravidelně, každý den nebo i několikrát denně. Pravidelné promazávání krémem je při lupénce, dermatitidě, ekzému zásadní. Vyzkoušejte krém Mediderm.

Mediderm® KRÉM: Vyživuje a vytváří ochrannou vrstvu

Pravidelným promazáváním krémem Mediderm® se pokožka trpící lupénkou, ekzémem či atopickou dermatitidou promašťuje i hydratuje. Krém pomáhá zklidnit pocit pálení či svědění, na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu. Pokožka získává měkkost a pružnost, eliminuje se nadměrné odlupování a praskání. Krém se dobře vstřebává, nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděv ani ložní prádlo. Krém Mediderm® je zdravotnický prostředek s hypoalergenním složením vhodný i pro miminka, již od 1. měsíce života. Tři různé objemy: 100 g, 500 g a největší 1 kg, umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám.

Více na www.mediderm.help.

 

Mediderm je v prodeji výhradně v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. Benu.cz, Drmax.cz, Biotika.net. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a vyhrát můžete balíček produktů Mediderm.
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.