Jaký vánoční dárek pořídit svým nejbližším?

Jaký vánoční dárek pořídit svým nejbližším?

Přinášíme tipy, které potěší maminku i vašeho přítele


Patříte k těm, kteří odkládají nakupování vánočních dárků na poslední chvíli? Ať už se vybírání toho pravého bráníte z důvodu nedostatku kreativity, nebo jen nemáte čas, v našich tipech zaručeně najdete ten pravý! Nechte své milované osoby hýčkat od hlavy až k patě v rukou profesionálů ve Spa & Wellness Aquapalace Praha a věnujte jim skvělý zážitek.

Hledáte pravý dárek pro svoji maminku, přítele či nejlepší kamarádku? Nahlédněte do široké nabídky péče o tělo a pleť ve Spa & Wellness Aquapalace Praha. Lze vybírat od královského kosmetického ošetření, které se postará o celé tělo dle rituálu luxusní španělské aromaterapie, až po jednotlivé procedury zaměřené na konkrétní oblasti a části těla. Při výběru dárku ale rozhodně nezapomínejte ani na sebe!

Rituál, který si oblíbila již egyptská královna

Udělejte radost své partnerce, mamince nebo jen sami sobě a dopřejte si pocit královské relaxace s celotělovou aroma masáží a nechte se přenést během krátké chvíle do nekonečného ráje. Procedura začíná jemným omlazujícím peelingem celého těla, po kterém následuje regenerační zábal z mořských řas. Navrátit krásu pleti pomůže liftingová masáž a napětí zbaví hýčkání hlavy s pomocí alchymistické tinktury. Rituál je zakončen relaxační aroma masáží celého těla.


K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

 

Hammam jako tradiční očistná kúra, ale i cesta za pevnější pleti

Turecké lázně patří k jednoznačně největším prožitkům, které můžete zažít během návštěvy krásné a orientální země na území jihovýchodní Evropy a Malé Asie. Již od dávných časů slouží lázně v Turecku jako určitá forma léčebné kúry, ale i detoxikace. Vnitřní teplota vzduchu se pohybuje okolo 60 °C, což vede k tomu, že se dokonale prohřeje každičký milimetr na vašem těle. Vyhřáté mramorové desky a rituály spjaté s návštěvou těchto lázní můžete vyzkoušet na vlastní kůži i v čestlickém Spa & Wellness. Darujte svým nejbližším jedinečný zážitek pod stromeček v podobě exotické celotělové procedury s parní saunou, peelingem a olejovou masáží.


K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

 

Ideální dárek pro milovníky relaxace a Spa

Hledáte zajímavý a zároveň originální dárek pro svého manžela či partnerku? Pořiďte své milované osobě vánoční dárek v podobě voucheru do luxusního prostředí v srdci Spa & Wellness Aquapalace Praha. Jeho součástí je malé privátní Spa s vířivkou a finskou saunou, které je určeno maximálně pro 4 osoby. Překvapte milovníka relaxu návštěvou romantického místa s řádnou dávkou pohody.

K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.