Krampus show na Výstavišti

Krampus show na Výstavišti

Přes šedesát pekelníků, ohňová show i opékání buřtůa workshopy pro děti


Do Malé sportovní haly na Výstavišti zavítá více než šedesát krampus čertů z proslulých rakouských
i českých průvodů. Řinčení těžkých řetězů, huňaté kožichy, obří rohy, kravské zvony a masky, ze kterých tuhne krev v žilách i těm nejotrlejším návštěvníkům, nabídnou pekelné bytosti už 26. 11. v Malé sportovní hale na Výstavišti. Odpolední program je přizpůsoben rodinám s malými dětmi, dospěláky a všechny odvážlivce čeká večerní pekelná show.

Nenechte si ujít tradiční a super děsivou kampus show, užijte si peklo plné temných postav. Slibujeme, že takové peklo v Praze dosud nebylo! Na akci s ďábelskou atmosférou se můžete těšit, vedle čertovského řádění, na ohňové vystoupení skupiny Pyroterra a hudební doprovod DJ. Předpověď počasí sledovat nemusíte, v Malé sportovní hale na vás pršet ani sněžit nebude, maximálně vás pohltí peklo! Chybět nebude malování na obličej pro děti, opékání buřtů a pro rodiče svařák.

Chlupaté obludy a jejich pekelná show, andělé, malování na obličej, hudba, opékání buřtů, svařák a další dobroty, zkrátka setkání, na které jen tak nezapomenete. Odpoledne pro prcky, večer pro dospěláky a otrlé! Malí čertíci, kteří odpoledne dorazí v čertovských maskách, neuniknou pozornosti našich andělů a pekelných pomocníků;)  

 

Krampus family show od 16:00–18:00 hod

Odpolední show je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–10 let a všichni, kdo zavítají, se mohou těšit na třicet krampus čertů i anděly. Během odpoledne se mohou děti, které nebudou mít vlastní masku, proměnit v rukách zkušených malířek v malé čertíky a všichni si pak pod taktovkou DJ udělají vlastní čertovskou show. Aby to však nebyla jen samá čertovina, objeví se i dva popletení andělé. Připraveno bude opékání buřtíků, svařák
a další laskominy.

 

Krampus night show od 20:00–22:00 hod

Večerní show je určená pro dospělé a děti od 10 let a opravdu nedoporučujeme, byť v rámci dobře míněné výchovy dětí nezbedných, účast prcků. Přehlídku nehodných pekelníků doplní pyrotechnická a ohňová show. Řádit tady bude přes šedesát Krampus čertů a večerem bude provázet DJ.

 

Focení s krampus čerty 12:00–19:00 hod

Zarezervujte si krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie (fotit se může max. 5 osob
po dobu 10 min).

Kdy: 26.11. 2022
Kde: Malá sportovní hala
V kolik:  12:00–19:00 focení s čerty, 16:00–18:00 Krampus family show, 20:00–22:00 Krampus night show
Cena: Od 27.10. 2022: od 100 Kč/dítě a 190 Kč/dospělý, Od 21.11. a na místě: od 120 Kč/dítě a 250 Kč/dospělý, Malování na obličej: 50 Kč

Vstupenky jsou k dispozici online, a to až do začátku akce nebo vyprodání kapacity. Vstupné bude možné zakoupit také na místě.  

Vstupenky: goout.net/cs/krampus-show/szxigiu

Hala je bezbariérová a připravena jsou místa pro vozíčkáře.

Více na navystavisti.cz/udalosti/krampus-show.

 

Vyhrajte v soutěži o rodinné vstupné!
Odpovězte na otázku: