Darujte zdraví s Joalis

Darujte zdraví s Joalis


Na Vánoce se snažíme potěšit naše blízké vhodnými dárečky. Někdo o dárcích přemýšlí v průběhu celého roku a postupně je střádá, někdo nechává výběr na poslední chvíli. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, VÁNOČNÍ AKCE JOALIS by vás mohla potěšit. Stačí si na našem e-shopu www.joalis.cz pořídit jakoukoliv kúru a my ji pro vás hezky zabalíme a přidáme drobný dárek v podobě svíčky, vonného vánočního františka či čaje jako pozornost. Vybírat je opravdu z čeho, na webu na vás čeká přes padesát kúr – pro tento čas je například vhodný set harmonizující imunitní systém, kúra pro optimální trávení či sada stop stresu.

Vánoce bez dárků si dnes umí představit asi jen málokdo. Jeden takový jsme si pro vás připravili také! Vyberte si na našem e-shopu www.joalis.cz jakoukoliv kúru a my se postaráme o to, aby k vám dorazila nejen dárkově zabalená, ale také s milou pozorností v podobě svíčky, vánočního františka či čaje zdarma. Akce platí
od listopadu do konce prosince nebo do vyprodání zásob.

A jaké kúry jsou vhodné pro tento čas?

Kúra Imunitní systém – tato kúra je vyváženou skladbou tří vzájemně se podporujících doplňků stravy Joalis, které působí blahodárně na imunitní a dýchací systém a také na duševní zdraví. Všechny tři přípravky se vzájemně doplňují a zesilují tak své působení. V přípravcích Joalis se propojuje síla informací s účinky bylin.

 • Joalis Gripin®– přírodní doplněk stravy obsahující šalvěj lékařskou, která má silné antioxidační účinky
  a přispívá k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu – imunitního systému.
 • Joalis Imunpřírodní komplex – bylinný přípravek s vitaminy B6 a B12, které mají vliv na přirozenou odolnost a obranyschopnost organismu. Dále také přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.
 • Joalis Depren– přírodní přípravek obsahující výluh z kozlíku lékařského, který přispívá k relaxaci
  a duševnímu zdraví.Kúra Dejte svá střeva do pořádku – střevní mikrobiom zásadně ovlivňuje nejenom imunitu, ale také nervový
i hormonální systém. Právě proto je důležité o střeva pečovat! Vyzkoušejte kúru složenou ze tří přírodních doplňků stravy, ve kterých se propojují účinky bylin se silou informace. Působí blahodárně na střevní trakt, mikroflóru a mikrobiální rovnováhu a také má vliv na duševní zdraví a relaxaci.

 • Joalis RespiDren®se slézem lesním má vliv na normální činnost hltanu a dýchacích cest.
 • Joalis Calon®s obsahem jitrocele kopinatého, přispívá
  k normálnímu trávení a funkci střevního traktu, mikroflóry a k mikrobiální rovnováze.
 • Joalis Deprens kozlíkem lékařským, který napomáhá k relaxaci a duševnímu zdraví.

 


Kúra – stop stresu – kúra přispívající ke zmírnění stresu, harmonizaci psychiky a zklidnění nervové soustavy se skládá ze tří doplňků stravy Joalis, ve kterých se propojuje síla informací s účinky bylin. Přípravky se vzájemně doplňují a zesilují tak své působení.

 • Joalis UrinoDren®obsahující vrbovku malokvětou podporuje normální funkci močové soustavy.
 • Joalis Streson®s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.
 • Joalis Cranium®s vitaminem B1 a biotinem napomáhá k normální činnosti nervové soustavy.

 

V přípravcích Joalis se propojuje síla informací s účinky bylin a díky této synergii je efekt působení přípravků silnější. Všechny kúry najdete na www.joalis.cz.
Akce platí od listopadu do konce prosince.

 

 

 

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který se orientuje na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci. Více na www.joalis.cz.