Regenerovat a vyživovat pleť. To je přesně to, co na podzim potřebujeme

Regenerovat a vyživovat pleť. To je přesně to, co na podzim potřebujeme


V chladných měsících vyžaduje naše pokožka důkladnou regeneraci a výživu. Té dosáhneme správně zvolenou kosmetikou. Na den i noc používejte vysoce regenerační a výživné krémy a séra. Celkový proces podpořte maskou. Kosmetika Capri vyrobená z kozích surovin má ve své nabídce přípravky, které učiní Vaši pleť zdravou a přirozeně krásnou. Recepty stojí na vybraných kozích surovinách a moderních aktivních látkách.

Přípravky obsahují 30 % kozích ingrediencí, což je nezvykle vysoké množství. „Zakládáme si na kvalitě a do našich produktů přidáváme jen vybrané suroviny, mezi ingredience, se kterými pracujeme patří oleje, extrakty z bylin a léčivých rostlin, kyselina hyaluronová či aktivní látky Argireline® nebo Luremin®,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka Kosmetiky Capri.

 

Regenerujte a pleť Vám poděkuje

Na den i noc si dopřejte na podzim pleťové krémy k regeneraci přímo určené. Krémy označené jako regenerační zajistí dlouhodobou a aktivní ochranu, výživu a hydrataci pleti. Dbejte na to, aby obsahovaly vysoce kvalitní suroviny a vitamíny. Zvláštní péči věnujte očnímu okolí. Zde je pokožka nejcitlivější a také nejjemnější, a proto na toto místo používejte jedině krémy označené jako oční.

Na den doporučujeme Denní regenerační krém La Chèvre zajišťující dlouhodobou aktivní ochranu pleti. Obsahuje kozí syrovátku, kozí mléko, vitamín E, včelí vosk, extrakt z lístků olivovníku, který hydratuje a má anti-ageing efekt. Důležitou složkou krému je extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca, tedy Zlaté chaluhy. Jde o hnědou mořskou řasu, která dokáže přirozeně chránit kožní buňky před vážným podrážděním vyvolaným slunečním zářením bez použití chemických či fyzikálních filtrů. Omezuje produkci cytokinů Interleukin
1 a Interleukin 6, které jsou zodpovědné za vyvolání zánětlivých procesů v kůži po ozáření. Můžeme tedy říci, že se jedná o biologický slunečný filtr. Cena 431 Kč/50 g.

Noční regenerační krém v noci pleť hluboce regeneruje a chrání pokožku před předčasným stárnutím. Tato mastná emulze vytváří na pleti jemný film, který ji chrání před vysoušením. Obsahuje opět syrovátku i kozí mléko, vitamíny A a E, včelí vosk a extrakt z lístků olivovníku. Cena: 431 Kč/50 g.

Krém okolo očí vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek. Vyživuje, zvláčňuje a hloubkově hydratuje. Obsahuje tuk kozího mléka, sůl kyseliny hyaluronové, deriváty olivového oleje a vitaminy rozpustné v tucích v přírodním stavu. Tento oční krém hydratuje a koriguje mikrovrásky a drobné linky, zároveň zmenšuje opuchliny a kruhy pod očima. Cena: 315 Kč/15 g.

      

Vyživujte pomocí masky a navštivte kosmetický salon

Výživu pleti podpoříte nejlépe maskou. Výborné jsou pláténkové masky, jejich aplikace je snadná a efektivní. Stačí 20 minut a Vaše pleť si odpočine, bude vyživená a vypnutá. Odborníci z Kosmetiky Capri vyvinuli v podobě pláténka ještě účinnější a efektivnější sérum, a to Hydratační a zklidňující sérum s arganovým olejem. Jde
o sérum se silným výživným, hydratačním a zklidňujícím účinkem. Podporuje povrchovou ochranu pleti, zpevňuje a celkově zlepšuje vzhled každé pleti. Cena: 116 Kč.

„Ideální je navštívit kosmetický salon. Nechat o sebe pečovat profesionálem je důležité. Zkušená kosmetička přesně ví, co Vaše pleť potřebuje. Zná postupy a dokáže doporučit produkty, které se hodí přesně pro Vaši pleť,“ radí Zuzana Kučerová, kosmetička pracující s Kosmetikou Capri. „Pláténkovou masku pak používejte doma 2 x týdně,“ dodává.

 

Kosmetika Capri je česká firma s tradicí

Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky
a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin i bylin a moderních aktivních látek.

Prozkoumejte e-shop www.kosmetikacapri.cz, stojí za to.