Jak na vyváženou a chutnou svačinkou nejen pro podzimní dny?

Jak na vyváženou a chutnou svačinkou nejen pro podzimní dny?


Udržte se na podzim fit s Fit Smoothie

I když to tak zpočátku nevypadalo, letošní podzim nám ukazuje tu přívětivější tvář. Užíváme si dny plné sluníčka, kdy se můžeme vydávat do přírody a vychutnat si dlouhé procházky nebo aktivní sportování. To prospívá nejen našemu tělu, ale i psychice. Nezapomeňte vše podpořit kvalitní a vyváženou stravou, abychom byli před dlouhou zimou fit a ve formě. Při venkovních aktivitách, a nejen při nich, určitě oceníte chutnou svačinku, která je v souladu s moderními výživovými trendy. Vyzkoušejte Fit Smoothie od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Tyčinka Fit Smoothie vychází z klasických müsli tyčinek Fit, které jsou oblíbenou stálicí na našem trhu již po dlouhá tři desetiletí. Její složení a technologie výroby jsou přizpůsobeny na míru aktuálním výživovým trendům. Má bohatou chuť, která kombinuje zajímavé druhy ovoce a zeleniny, oříšky, čokoládu a další složky, jako je třeba extrakt ze zeleného čaje.

Fit Smoothie je vyrobena z pečlivě vybraných surovin přírodního původu. Má velmi vysoký podíl vlákniny, složky nezbytné pro správné fungování našeho organismu. Vláknina má blahodárný vliv na naše trávení, příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru a působí také při prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Kromě vynikající chuti nabídnou tyčinky Fit Smoothie cenné vitamíny, minerály a stopové prvky.

Neobsahují přidané cukry, a tak je ocení i menší mlsouni. Nenajdeme v nich ani přidané tuky, včetně hojně diskutovaného palmového oleje. Jsou přirozeně bezlepkové, a tak jsou vhodnou svačinkou i pro celiaky nebo osoby, které ze svého jídelníčku lepek vyřazují dobrovolně.

Vybrat si můžete jednu z 5 příchutí. První tři kombinují originální ovocné a zeleninové příchutě: Fit Smoohie s černým rybízem a červenou řepou, Fit Smoothie s jablkem, mrkví a pomerančem a Fit Smoothie s rebarborou a jahodou.

Nověji byly do rodiny Fit Smoothie přidány dvě tyčinky s extra dávkou energie. Obsahují totiž kofein, extrakt ze zeleného čaje a pravou čokoládu. To vše v kombinaci s křupavými arašídy nebo lískovými ořechy. Tuto svačinku oceníte třeba při dlouhém řízení, náročném pracovním dnu nebo při sportu.   

  

Tyčinky Fit Smoothie jsou v prodeji v běžné maloobchodní síti.

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.