Vítejte v klubu Hellfire!

Vítejte v klubu Hellfire!

Lush x Stranger Things - limitovaná kolekce


Nešálí vás zrak! Vidíte správně. Společnost Lush uvedla na trh limitovanou edici koupelových bomb Stranger Things!


Koupelové duo The Hellfire Club (15 liber za sadu) je k dostání exkluzivně na webových stránkách Lush ve Velké Británii a Severní Americe*. Fanoušci si mohou pořídit dvě limitované ručně vyráběné koupelové bomby, které připomínají nejoblíbenější motivy poslední sezóny. Navíc v balení naleznete dvě sběratelské hrací karty kompatibilní s hrou Dungeons and Dragons.

"Byli jsme ohromeni popularitou čtvrté série Stranger Things, takže jsme z této spolupráce velmi nadšeni a jsme přesvědčeni, že si ji diváci zamilují stejně jako my.
Jako vynálezci koupelových bomb chceme, aby tato spolupráce byla relaxační koupelí plnou zábavy
a překvapení. Pokud zažíváte nevídané věci, nebojte se s nimi vykoupat!" - Melody Mortonon, ředitelka kreativních konceptů, Lush.

 

The Rift - Koupelová bomba
The Rift je půlnočně černá bomba do koupele, pod jejímž popraskaným povrchem plápolá červenooranžový oheň. Její vůně je kořeněná a hřejivá a po vložení do vody praská, třepotá se a víří.

D8 - Koupelová bomba
Vhoďte D8 do horké vody a naplňte vanu dvěma barvami, zatímco mátové víry zostří vaši mysl a charakter. Koupelová bomba voní oblíbenou vůní Lush Intergalactic.

 


Součástí koupelového dua HFC jsou i dvě limitované hrací karty navržené zaměstnanci Lush, kteří sami milují hru Dungeons and Dragons.

Pro více informací navštivte www.lush.com/cz/cs.