Vyhrajte přepravu zdarma

Vyhrajte přepravu zdarma


Obliba nezávislých výdejen dopravců rok od roku stoupá. Při objednávání zboží z e-shopů je aktuálně využívá již 39 % lidí, o 8 p. b. více než loni. Ukázal to průzkum společnosti GLS prostřednictvím aplikace Instant Research realizovaný v březnu 2022. Balíkový přepravce na podporu sítě svých výdejní míst nyní spouští kampaň s názvem Vánoce v balíku, v rámci níž je možné vyhrát elektrokolo nebo elektrokoloběžku. Cílem je motivovat lidi k využívání výdejních míst GLS, jejichž počet se neustále rozšiřuje, a přispět tím
i k udržitelnějšímu způsobu přepravy balíků. Stačí, když si v období do 15. prosince 2022 vyzvednou balík na výdejním místě GLS Parcel Shop a následně zaregistrují jeho číslo do slosování o ceny.

Vyzvedněte si balík na výdejním místě GLS a vyhrajte elektrokolo

Pro zapojení do soutěže je potřeba objednat si zásilku do jednoho z celkových 1.200 výdejních míst GLS
a následně si ji tam i vyzvednout. Na webové stránce www.soutez.gls-czech.com lze pak snadno zaregistrovat číslo balíku do slosování o ceny. Každý týden se hraje o elektrokoloběžku značky Urbis 3.1 a další ceny od GLS. Vítězové budou vyhlášeni každý pátek na Facebooku GLS Česká republika.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž navíc, a to o voucher na přepravu u GLS zdarma.
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 

Výherci: R. Cingel, Y. Ngozová, J. Krausová