Čas na relaxaci a wellness z pohodlí domova

Čas na relaxaci a wellness z pohodlí domova


Sváteční pohoda

Hýčkat se a být chvíli jen sami se sebou, to je skvělý pocit, zejména po náročném svátečním shonu. Ať už manikúra, masáž nohou nebo příjemná lázeň… dopřejte si odpočinek a relaxaci s wellness pomůckami v pohodlí svého domova. V naší kolekci jsme pro vás připravili pohodlné domácí oblečení, vybavení na jógu, vyhřívané polštářky, měkoučké deky, ale i blahodárné masážní pomůcky a vybavení na wellness. Kolekci s názvem „Sváteční pohoda“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 19. prosince 2022, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 13. prosince.

 

Hřejivý polštářek s akumulátorem
Polštářek je s recyklovaným materiálem. Má tři teplotní stupně a elektronickou regulaci tepla jako ochranu proti přehřátí. Automaticky se vypne po 90 minutách. Velikost polštářku je 45 x 45 cm. Předběžná cena 1.990 Kč.

 

 

Dlouhý termofor
Povlak termoforu je s recyklovaným materiálem. Jde o měkký plyš, který lze sundat a prát. Termofor lze hezky tvarovat, perfektně se přizpůsobí tělu. Jeho rozměry jsou 72 x 11 cm. Předběžná cena 549 Kč.

 

Masážní bandáže na chodidla, 2 ks
Bandáže na masírování fascií chodidel. Přizpůsobí se tvaru každého chodidla. Pro úlevu stačí 10minutová aplikace. Obvod bandáže je 18 cm, délka 11 cm. Předběžná cena za sadu 229 Kč.

 

 

Masážní kulička
Kombinuje hloubkový masážní účinek s maximální flexibilitou. Kulička na hřejivou i chladivou aplikaci má průměr 7 cm. Předběžná cena 199 Kč.

 

Obsidiánový váleček na obličej
Aplikace může přispět ke zvýšení pevnosti pleti nebo redukci drobných vrásek. Délka válečku je 14 cm, šířka 5,5 cm. Předběžná cena 399 Kč.

 

Zvlhčovač vzduchu
Designově vhodný do každé místnosti. Pomocí studené mlhy snižuje zvlhčovač vzduchu statický náboj a množství prachu ve vzduchu. Pokud nemá dostatek vody, automaticky se vypne. Má funkci časovače. Objem zvlhčovače je 2 l, průměr 17 cm a výška 26,5 cm. Předběžná cena 1.590 Kč.

Přístroj na masáž nohou
Přístroj pro okamžitou úlevu. Přístroj lze nastavit na tři stupně intenzity. Má funkci ohřívání a je na dálkové ovládání. Rozměry přístroje jsou 42,5 x 24,5 x 39 cm. Předběžná cena 3.990 Kč.

 

 

 

Deka s integrovanými rukávy
Deka je s recyklovaným materiálem. Díky její velikosti a integrovaným rukávům do deky zahalíte celé tělo. Její velikost je 140 x 200 cm. Předběžná cena 799 Kč.

 

Více na www.tchibo.cz.