Nenechte si ujít intenzivní horké BIO zážitky

Nenechte si ujít intenzivní horké BIO zážitky

S pestrou řadou čajů TEEKANNE Organics si zpříjemněte chladné dny.


S organickými čaji z řady TEEKANNE Organics si užijete příjemnou chuť v jakékoli situaci. Ať už potřebujete nastartovat po ránu, uklidnit se před spaním, dát si ten pravý čaj ke chvilce lenošení pod dekou nebo si zkrátka vychutnat harmonii ovocných chutí, z široké nabídky čajů z certifikovaného ekologického zemědělství si zaručeně vyberete svého BIO favorita.

Čaj na každou část dne

Pokud se po ránu dlouho nemůžete probrat, zkuste se zbavit ospalosti svěžím čajem TEEKANNE Start Your Day. S únavou zatočí kombinace povzbuzujícího maté a osvěžující citronové kůry a máty. Nastal-li čas se po hektickém dni naopak zklidnit a zrelaxovat, udělejte si pohodlí a uvolněte se s šálkem čaje TEEKANNE Calm & Relax. Meduňka a heřmánek pomohou nastolit vnitřní klid a navíc si užijete i medově voňavý honeybush.
A jestliže za sebou máte náročný den a chcete si dopřát hluboký a klidný spánek, uvolněte své tělo zklidňujícím čajem TEEKANNE Sleep & Dream. Čaj vás nadchne vůní levandule, lékořice a máty, s citronovou trávou
a meduňkou pro pohlazení po duši.

 

   

Kouzelné ovocné chutě nebo listy čajovníku v BIO kvalitě

Ze zodpovědného ekologického zemědělství vzešly i ovocné čaje – lahodný malinový You Are My Berry a pokud si libujete v pikantní chuti zázvoru, nadchne vás citronový čaj Ginger & Lemon. Vše dokonale vyvážené, povznášející ovocný čaj na novou úroveň.

Pro milovníky lehčího zeleného čaje potěší TEEKANNE Swinging Green. Ten se vyznačuje množstvím antioxidantů a navíc obsahuje složky ze stromu moringa, který je nazýván „stromem života“. A pokud po zelené klasice dostanete chuť na něco zcela nečekaného, připravte se na unikátní zážitek s čajovou směsí Oriental Chai. Po prvním doušku ucítíte výraznou kořeněnou až pikantní chuť, která vzniká spojením zázvoru, kardamomu a skořice. Ideální hřejivý zážitek pro pověstné dlouhé zimní večery.

    

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

BIO čaje TEEKANNE Organics jsou k dostání za cenu 79,90 Kč.