Jako v bavlnce s luxusním olejovým sérem na tělo

Jako v bavlnce s luxusním olejovým sérem na tělo


Luxusní olejové sérum značky Onclé: skvělá věcička na zimu pro Vás či perfektní jako vánoční dárek. Ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky. Tělo po ní zůstává hladké, hydratované, pevné,
a přitom jako v bavlnce. Obsahuje totiž jedinečnou biosložku – extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Zároveň je sérum plné bavlníkového oleje, BIO šípkového oleje a také obsahuje INCA INCHI.

 

                                  
Krásně balené v krabičce, cena: 649 Kč / 200 ml

 

Účinné složky:

BAVLNÍKOVÝ OLEJ - Bavlníkový olej velice účinně hydratuje, uklidňuje a vyživuje. Svými vlastnostmi
je předurčen k péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Obnovuje poškozenou pokožku a přirozeně zvláčňuje.

BIO ŠÍPKOVÝ OLEJ - Vyživuje a zklidňuje pokožku, udržuje ji hebkou a zdravou bez potřeby dalšího ošetření. Dodává pokožce přírodní cestou vitamíny, především Vitamín C a přispívá k její regeneraci.

AKOSKY® APIUM - Rostlinné kmenové buňky dokáží vyhledat postižené místo v pokožce a zabezpečit její regeneraci až úplné obnovení. Pokožka je po pravidelných aplikacích hebká, vyhlazená a bez známek poškození.

INCA INCHI AKTIVNÍ OLEJ - Olej Inca Inchi, nazývaný také „Peruánské zlato“, je bohatý na omega mastné kyseliny, které zabraňují stárnutí pokožky a napomáhají její regeneraci. Zajišťuje bohatou výživu pokožky, především vysokým obsahem antioxidantů, ale i vitamínů.

 

Více také na www.oncle.cz.

 

My jsme si pro vás připravili vánoční dárek v podobě kódu DOKONALAZENA na slevu 15% ´.

Ta sleva platí na zmiňovaný produkt a pak na všechny produkty Dámské řady -  produkty najdete na www.oncle.cz.