Tohle jste ještě neviděli! Zabalte vánoční losy jako dárek plný překvapení

Tohle jste ještě neviděli! Zabalte vánoční losy jako dárek plný překvapení


Vlastnoručně vyrobený dárek k Vánocům vždy potěší! A co teprve, když zabalíte originálně dárek tak, že všechny překvapí. Inspirujte se a zabalte vánoční losy od Sazky jako velmi netradiční krabici plnou kouzel. Navenek vypadá obyčejně, ale po rozbalení i malý dárek umí vykouzlit zázrak.


1.
Budeme k tomu potřebovat: papírovou krabici s víkem, vánoční losy od Sazky, lepicí pistoli, nožík, nůžky, stuhu na převázání a nejrůznější drobnosti a dekorace dle libosti.

Tip: Dopředu si vyberte, jaký los bude do vaší krabice ideální velikostí. Šikovná Zlatá šupina se vejde všude, na Zlatou rybku potřebujete velkorysejší box.

2. Začneme tím, že opatrně rozřízneme nožíkem hrany krabice. Nejlépe to jde, když je krabice takto položená
a postupuje se směrem zevnitř ven.

3. Rozříznutím vzniknou plochy, které nyní můžeme nadekorovat dle libosti. 

4. Nejprve umístíme losy. My jsme si vybrali Vánoční přání a Zlatá šupina, které k sobě hezky ladí. A zbytek krabice? Fantazii se meze nekladou – doprostřed můžete dát třeba svíčku jako my, nebo jakýkoli jiný dárek.
A na zbylý prostor pak nejrůznější dekorace. 

5. Doporučujeme si vše nejprve zkusit rozmístit nanečisto a teprve, až se nám bude výsledek líbit, začít lepit. Skvělé na tomto boxu je i to, že jej můžete vyzdobit na míru přesně tím, co obdarovaného potěší.

6. Pro ještě větší efekt při rozbalování jsme vylepšili i víko krabice. Zavěsili jsme na něj baňky a rolničky,
a dovnitř krabice přidali světýlka s chytře zabalenou baterií jako dáreček.

7. Pak už stačí jen krabici zpátky složit, zavřít víkem a celou ji převázat stuhou. A vánoční kouzlo je na světě.

8. A malý tip na závěr: do losu Vánoční přání můžete vepsat přání nebo osobní vzkaz. Na Zlatou šupinu zase jméno obdarovaného. Tento los navíc skrývá další překvapení: malé vánoční poselství, které se objeví po setření.

9. Vánoce plné zázraků přeje Sazka!

 

Návod můžete shlédnout na videu zde:


 

 

  

 

 

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterní společnost v České republice. Drží cca 95 % podílu na trhu českého loterního světa. Nejznámější hrou je Sportka, populární hra s historií delší 65 let. Společnost je od roku 2014 provozovatelem loterie Eurojackpot, jedné z největších evropských her. Součástí zábavní rodiny jsou i stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Své produkty poskytuje Sazka na online herním portálu www.sazka.cz a prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy po celé České republice. Na terminálech Sazky lze vyřídit i řadu běžných transakcí od platby složenek, přes dobití kreditu, po vyzvednutí balíku. Mezi neloterní služby patří i provozování největšího českého mobilního virtuálního operátora SAZKAmobil. Sazka je lídrem v oblasti zodpovědného hraní. Kromě mezinárodních auditovaných certifikací European Lotteries a World Lottery Association rozvíjí vlastní projekt Hraj s rozumem. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Současně SAZKA a.s. patří do mezinárodního loterního holdingu Allwyn, který drží podíly rovněž v řecké loterii OPAP, italském Lottoitalia, kyperském Stoiximan
a rakouských Casinos Austria a Austrian Lotteries. Více na www.sazka.cz a www.allwynentertainment.com.