Získejte hru Kvantum a užijte si přímo vesmírnou zábavu

Získejte hru Kvantum a užijte si přímo vesmírnou zábavu


Do hlubin neprobádané planetární soustavy vás zavede originální deskovka Kvantum od tradiční české značky Dino. Stanete se v ní kosmickými kapitány, kteří se snaží překonat všechny nástrahy vesmíru a bezpečně přistát na tajemné planetě Kvantum. Provázet vás budou mimozemšťané, kteří vládnou nevídanými technologiemi.

Rodinná hra s nádhernými ilustracemi pomůže dětem procvičit taktiku, ale také rozvíjet logické uvažovánía základní matematické počty. Pohyb po herním poli totiž neurčují kostky, ale barevné číslované karty s planetami a mimozemšťany. Právě ti mají speciální schopnosti, které mohou průběh významně ovlivnit, a tak není do posledního kola jasný vítěz. Pravidla hry jsou chytře vymyšlená. Zároveň jsou však jednoduchá, takže si ji můžete naplno užít. Určená je pro 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let a připravený k ní je i praktický videonávod.

Deskovka byla vyvinuta i vyrobena v České republice. Pochází z dílny Dino Toys, tradičního a v současnosti největšího tuzemského výrobce her a hraček, který stojí za legendami jako Dostihy a sázky, Člověče, nezlob se nebo plastová Tatry 148.  Odpovězte na soutěžní otázku získejte hru KVANTUM v hodnotě 369 Kč:

 

 

 

 Výherci: B. Kolárek, Š. Magalheas, P. Ekrtová