Mikuláš naděluje i v Planetáriu Praha

Mikuláš naděluje i v Planetáriu Praha


Mikuláše a jeho parťáky potkáte 5. prosince také v Planetáriu Praha. Jestli bylo vaše dítko hodné, jistě si pěknou mikulášskou nadílku zaslouží. Heslo zní: Miku, Miku, Mikuláš aneb Tma jako v pytli.

Speciální nadílka zahrnuje dárek a pohádku Se zvířátky o vesmíru, příběh čtyř zvířecích kamarádů prozkoumávajících hvězdářskou základnu. Děti se samozřejmě potkají se známou trojicí čert, anděl a Mikuláš. Posledně jmenovaný je pak provede po čertech temnou noční oblohou plnou zářících hvězd.

Mikulášská nadílka čeká na hodné děti od 3 let již 5. prosince od 16:30. Vstupenky zakoupíte a spoustu další zajímavostí naleznete na www.planetum.cz.

 

 

Planetum
Štefánikova hvězdárna, Hvězdárna Ďáblice a Planetárium Praha – tři subjekty, které jsou součástí jediné platformy jménem Planetum, která nabízí chytrou vesmírnou zábavu – sledování planet, hvězd, Slunce, Měsíce
a vesmírných objektů, návštěvu výstav, komentovaných prohlídek a filmů, interakci s vesmírem prostřednictvím různých 4D simulátorů, na kterých se návštěvníci mohou plně vžít do kůže astronauta či astronoma. Kopule pražského planetária s průměrem 23,5 metru je největší promítací plochou v ČR a patří k největším planetáriím na světě. Projekci oblohy a unikátní prostorové zobrazení vesmíru lze sledovat v digitálním planetáriu v rozlišení 8 K za každého počasí. Filmy pro děti i dospělé jsou proto neobyčejným zážitkem. www.planetum.cz.