Užijte si sváteční období v pohodlí

Užijte si sváteční období v pohodlí


Během Vánoc a svátečních dnů se nám míchá hned několik nálad, jak si tyto dny užít v pohodlí, ale přesto stylově. Oblečte se se zimní kolekcí LISCA a budťe v teple, pohodlí za každých okolností!

 

Na Štědrý den

Jak jinak si užít den plný cukroví a pohádek než na gauči s rodinou. Ti, kteří dopoledne netráví návštěvami
a užívají si chvíle ryze z tepla svého domova a domácím pohoštěním, je jasné, že parádění ke štědrovečernímu stolu nechají na odpoledne. A takové pyžamo saténového looku a v tmavě fialové barvě, která navodí sváteční náladu, se bude maraton pohádek sjíždět jedna báseň.

 Kolekce Jive, 2019 Kč

 

Ke štědrovečernímu stolu

I když Lisca nabízí převážně spodní a noční program, v zimní kolekci se vždy najde kousek, který je jako stvoření na sváteční dny. Ukázkou toho může být žebrovaný top s rafinovaným dekoltem. Outfit doplnit už jen
o padnoucí silonové punčocháče a sukni a slavnostní outfit je hotov.

 Kolekce Kenza, 1219 Kč

 

Sváteční lenošení

Kdo si nerozbalil někdy vánoční pyžamo, jako by nebyl a neprožil ty správné Vánoce! Oblékněte se na první svátky vánoční pohodlně a prožijte je v kolekci Starlight.

  Kolekce Starlight, od 1079 Kč

 

Silvestrovské oslavy

Co takhle vyzkoušet něco trochu více sexy a ke konci roku se odvázat? Oblíbeným kouskem na pořádnou silvestrovskou oslavu bude tematicky červené body z kolekce Flamenco. Každá žena se chce cítit sexy a jak se říká, jak na Nový rok,…

 Kolekce Flamenco, 2149 Kč

 

Dostupné v OC Letňany, více také na www.lisca.cz a @lisca.cz.