Novoroční výzva s Fitshaker: Objev své nové a zdravé já

Novoroční výzva s Fitshaker: Objev své nové a zdravé já


Online platforma pro domácí cvičení Fitshaker chystá v novém roce 50denní výzvu, jejímž cílem je získat pozitivní přístup ke cvičení a celkově zdravému životnímu stylu. Výzva pro rok 2023 bude zaměřena zejména na motivaci, která uživatelkám pomůže vydržet u cvičení co nejdéle. Začíná v pondělí 9. ledna 2023
a provázet jí budou ti nejlepší trenéři z České republiky i ze Slovenska.

 

Cvičební videa na každý den, jídelníček sestavený výživovou poradkyní či nonstop přístup k podpůrné online komunitě na Facebooku. To vše je součástí jedné z nejoblíbenějších výzev. „Naše výzvy jsou obecně velmi populární a jejich výsledky jsou často dechberoucí. Nejde však jen o fyzickou stránku, ale i to, že ženy na sobě pracují po mentální stránce a osvojují si zdravé a především udržitelné návyky,” říká zakladatel projektu Fitshaker Peter Švaral.

Původem slovenská firma spolupracuje se špičkovými trenéry v tuzemsku i na Slovensku. Ti si pro účastníky výzvy připravili na každý den časově nenáročná tréninková videa. Cvičební programy trvají obvykle max. 30 minut a kombinují spalovací, posilovací a regenerační část. Tréninková videa lze spustit ve webovém prohlížeči či v mobilní aplikaci. Nově je podporují chytré televize Samsung a LG, a tak lze cvičení provozovat
i prostřednictvím televizní aplikace.

V rámci novoroční výzvy 2023 se Fitshaker spojil s korporátním koučem Markem Dzirasou, který bude skrze videa motivovat účastnice k tomu, aby u výzvy vydržely co nejdéle. „Motivace je často nejdůležitějším faktorem, který pomáhá udržet si zvyk po co nejdelší dobu. Proto se na ni chceme zaměřit i v naší výzvě a poskytnout našim účastnicím co největší možnou podporu ve všech oblastech,“ říká Mark Dzirasa. Ve videích se zaměříme mimo jiné i na to, jak překonat případné překážky nebo jak přesvědčit mysl, aby spolupracovala a naše konání bylo tak snazší. Ženy by si návyky zdravého životního stylu měly osvojit do takové míry, že je následně bez většího úsilí budou praktikovat v běžném životě,“ doplňuje.

Součástí výzvy bude kromě cvičení i tvorba správného jídelníčku, který bude sestaven ve spolupráci s výživovou poradkyní. Ta bude celý proces popisovat a vysvětlovat ve videích, vždy se zaměřením na konkrétní téma, které budou účastnice dostávat každý týden.

Výzva začíná 9. ledna 2023, trvá 50 dní a registrační poplatek činí 249 Kč/měsíc. Výtěžek z celé akce poputuje na pomoc postižené Mariance.

 

 

O firmě Fitshaker
Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace. www.fitshaker.cz.