Zralou pleť ohrožuje ztráta elasticity, povadlost a vyšší tvorba vrásek

Zralou pleť ohrožuje ztráta elasticity, povadlost a vyšší tvorba vrásek

Kosmetický produktový tip redakce:


DermaNEOXIN - NOVINKA

Zralou pleť ohrožuje ztráta elasticity, povadlost a vyšší tvorba vrásek.  K běžným vráskám se navíc přidávají
i mimické, za které si tak trochu můžeme sami. Pravdou je, že souvisí s řadou faktorů i genetikou. Podílí se na nich také úbytek kolagenu a síťujících látek, které tvoří pevné struktury pokožky a významnou roli sehrává právě mimika. Je součástí našich nálad i rozpoložení a ve tváři zanechává své stopy. Mimické vrásky pak ovlivňují náš výraz a mohou se objevit daleko dříve než ty běžné. Je dobré vědět, že nemusíte hned běžet na botox. Nahradí ho nový specialista na mimické vrásky DermaNEOXIN. Spojuje mocnou čtyřku  pro celkové omlazení pokožky  – svaly relaxující Argireline, vyhlazující Matrixyl, zjemňující DMAE a vyplňující Tropokolagen. Revoluční kombinace, která vrací pokožce mládí a ztracenou vitalitu.

DermaNEOXIN zpevňuje pleť a vyhlazuje vrásky

Nové sérum a krém DermaNEOXIN dokáže nahradit invazivní zákroky, přitom se srovnatelným výsledkem. Jejich výhodou je schopnost transferu účinných látek hluboko do pokožky přirozenou cestou. Tím je podpořen intenzivní účinek, aniž by v pokožce docházelo k nežádoucím změnám.

Dermokosmetické sérum DermaNEOXIN obsahuje vysokou koncentrací protivráskových peptidů s přímým účinkem na běžné i hlubší mimické vrásky. Vtírá se přímo do vrásek, které vyplňuje a dokáže tak vyhladit reliéf zralé pleti. Účinné látky, především Argireline – svými účinky velmi podobný botulotoxinu a zacyklované peptidy, umožňují intenzívní rejuvenaci zralé pleti, která postupně ztrácí schopnost regenerace. K nim se přidává zjemňující DMAE, zpevňující Tropokolagen a vitamíny pro ochranu a posílení pokožky.

 

Sérum se doporučuje kombinovat s denním BB krémem stejného složení. DermaNEOXIN BB krém pleť krásně vyhladí, sjednotí a celkově zkrášlí. Je důležitým krytím a ochranou pleti po celý den.

Sérum i krém DermaNEOXIN jsou ideálními přípravky pro intenzivní protivráskouvou kúru, kterou postačí aplikovat 2x za rok. Sérum se prodává ve 2 formách jako 18procentní nebo silnější 30procentní  

NOVIKY sérum i krémy DermaNEOXIN seženete v kosmetických studiích nebo v e-shopu značky. Ve studiích vám kosmetičky navíc poradí s jeho aplikací nebo můžete využít on-line poradnu syncare.cz

Sérum stojí 1702 Kč, krém má stejnou cenu.

 

Více také na www.syncare.cz.