Vyhrajte pro sebe (nebo pro něj) 1000 Kč na nákup u Bushmana!

Vyhrajte pro sebe (nebo pro něj) 1000 Kč na nákup u Bushmana!


Zapomeňte na trenky; tyhle dárky muže doopravdy potěší! Také se rok co rok koušete do rtu v marné snaze sehnat něco lepšího než potištěné trenýrky a víno s vtipnou etiketou? Valentýn je ideální příležitost udělat radost tomu, kdo je nám blíž než blízko. A muži jsou věční kluci, tak proč je nepotěšit něčím, co je zabaví na opravdu dlouhou dobu?

S výběrem vám pomůže BUSHMAN; tradiční česká značka oblečení a doplňků. Již 25 let navrhujeme své kolekce s úctou a respektem k přírodě. Vždyť bushman je člověk, který má k přírodě blíž, než se zdá. A je jedno, jestli je zrovna uprostřed divočiny, anebo tráví rána v dopravní špičce.

Oblékneme každého. Oblékneme a vybavíme vychytávkami, které neomrzí: multifunkčním nářadím, bavlněnými tričky s potisky přírody nebo třeba česko-slovenských legend, ale i takovou nezbytností, jako je tuplák na pivo nebo placatka v designu brokového náboje.

Je jedno, čím mu uděláte radost. S dárky od Bushmana vedle nešlápnete. Stačí zajít na www.bushman.cz nebo kteroukoli z 29 značkových prodejen!

 

„Klukovské“ radosti:

Powerbanka OUTDOOR
Powerbanka Outdoor s kapacitou akumulátoru 10 000 mAh je zároveň i svítilna, a to hned s několika světelnými režimy! Ideální výbava na cestování, do práce nebo třeba pod stan!

Tričko BOBSTOCK
Legendy nestárnou! Bavlněné tričko BOBSTOCK s potiskem ze speciální edice Legendy made in Czechoslovakia se v jeho šatníku zaručeně neztratí, protože ho bude chtít nosit pořád dokola.

Tuplák BUSHMAN
Dvouplášťový tuplák BUSHMAN evokuje svým tvarem soudek piva a na pivo (ale nejen na něj) se taky hodí – jak na studené, tak na teplé, každému dle jeho gusta.

Multifunkční kleště Laborer
Strčí je do kapsy, připne na opasek, přidá mezi nářadí. Multifunkční kleště ukrývají hned 12 praktických nástrojů: třeba kombinačky, pilku, nůž, otvírák na konzervy i lahve, šroubovák,…

TACTIAL PEN 
Pero z leteckého hliníku, které by Ti i nepřemožitelný Chuck Norris záviděl. Umí totiž nejen psát, ale ukrývá i baterku, řezák, šroubovák, skalpel, píšťalku nebo křesadlo!

 

Odpovězte na soutěžní otázku a výhra může být i vaše:

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.