Užijte si svátek všech zamilovaných po celý den!

Užijte si svátek všech zamilovaných po celý den!


Červené růže, čokoláda ve tvaru srdce a romantická večeře. I takto může vypadat oslava svátku svatého Valentýna, přesto zkuste letos naplánovat pro svoji milovanou polovičku den plný překvapení a neobvyklých zážitků. Začněte lahodnou snídaní do postele, poté vyrazte na celodenní výlet s objevováním krás České republiky a zakončete významný den plný lásky netradiční večeří se sladkou tečkou nakonec v podobě relaxace v saunovém světě. Přinášíme plán, díky kterému bude váš den ještě krásnějším!

 

Voňavý budíček v podobě brunche

Dopřejte si ráno čas a nikam nespěchejte. Začátek vašeho dne by měl být klidný a bez zbytečného stresu. Přispěte si trochu déle, než je tomu obvykle a připravte pro svoji polovičku lahodnou pozdní snídani. Ať už zvolíte sladkou, či slanou variantu, zaručeně překvapíte a zároveň i nastartujete váš parádní den! Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

 

NÁŠ TIP: Valentýn pro dva v Saunovém světě Aquapalace Praha

Špičkové saunové ceremoniály, esenciální vůně, peelingový bar, luxusní římské lázně i nespočet prohříváren
a saun s ochlazovacím bazénem. Zažijte po celý den a nebo na závěr dokonalý odpočinek ve dvou s láhví rose vína. Speciální valentýnská akce bude probíhat od 13.-19. února v Saunovém světě Aquapalace Praha. Oddejte se společně přítomnému okamžiku a relaxujte za zvuku příjemné hudby.

Cena vstupného na celý den do Saunového světa pro dvě osoby i s láhví rose vína je za 990 Kč.

 

Výlet do přírody 

Po vydatné snídani vyrazte do přírody. Můžete vyrazit do Průhonického parku, který se nachází nedaleko Prahy a je úchvatný za jakéhokoliv počasí. Navíc se v něm nachází zámek, jenž je kulturní památkou a součástí světového dědictví UNESCO. Pokud byste rádi našli v přírodě i zážitek, vydejte se na Čertovy hlavy v borovém lese nedaleko Liběchova u obce Želízy. Ve skalách pusťte svou uzdu fantazie a hádejte, co vám kameny připomínají.

 

Chuť exotiky na talíři

Zkuste dát přednost chuti cizokrajné kuchyni, kterou si obvykle nedáváte a již dlouho toužíte ji ochutnat. K posledním hitům v gastronomii patří korejská, kde si navíc jídlo můžete připravit sami na grilu. Ochutnat můžete i srbskou kuchyni, která se skládá z několika druhů masa, koření ale i mléčných výrobků. Užijte si nové chuťové prožitky a sdílejte společně zážitek z netradiční večeře.