Udělejte Valentýn nezapomenutelným!

Udělejte Valentýn nezapomenutelným!

Nápady na dárky na poslední chvíli od společnosti Satisfyer: Objevte nové způsoby poptěšení 


 

 

Valentýn je téměř tady, tak proč si ho letos neudělat nezapomenutelný?

Neexistuje žádný "ideální" čas na oslavu lásky, ale bez ohledu na váš vztahový status je Valentýn skvělou příležitostí, jak se pobavit nebo rozmazlovat někoho, koho máte rádi, včetně sebe.

Satisfyer, celosvětově oceňovaná značka sexuálního wellness, je tu pro všechny, kteří si užívají svůj milostný život a jsou zvědaví a otevření novým věcem.

Na letošního Valentýna nabízí Satisfyer výběr výjimečných dárků pro potěšení, které pokryjí potřeby každého - od zdraví po štěstí nebo od výkonu po potěšení. Nevíte, co si pořídit? Podívejte se na naše nápady na dárky pro něj, pro ni i pro ně, kde najdete inspiraci odpovídající každému rozpočtu a vkusu.

Připravte si jedinečný valentýnský den, který se nepodobá žádnému jinému, s jedinečným dárkem, který jistě okoření vaše milování. Experimentujte s těmito dárkovými hračkami pro potěšení sami nebo se svou drahou polovičkou a objevte svou smyslnost na letošního Valentýna!

 

Satisfyer Partner Box 3: Nebeská shoda  

Satisfyer Partner Box 3 nabízí rozmanitost a vášeň uvnitř i mimo Váš domov. Kromě partnerského vibrátoru Satisfyer Double Joy obsahuje box také oblíbený kroužek na penis Royal One a kalhotkový vibrátor Sexy Secret. Kromě intenzivních vibrací je pro všechny tři hračky velkou výhodou ovládání pomocí bezplatné aplikace Satisfyer Connect. Díky funkcím jako je dálkové ovládání přes Bluetooth, hudební vibrace, vibrace okolí nebo vibrační designér se Vaše dobrodružství posune na další úroveň.

 

Cena: 3450 CZK

 

Satisfyer Marvelous Four: Všechno pro lásku – lásku pro všechny

 Stále si nejste jisti, do čeho jdete? Satisfyer Marvelous Four vás zachrání! Součástí balení je rabbit vibrátor, anální vibrátor, masážní přístroj a vibrátor tlakových vln, které soupeří o vaši přízeň. K tomu lze jednoduše umístit 4 nástavce na praktickou základnu pohybem Click & Rotate o 90°. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na kvalitní zpracování, nadčasový design a povrch ze silikonu šetrného k pokožce!

Cena: 2960 CZK

 

Satisfyer Endless Love: Nalaďte se

 Tento multivibrátor vám nabízí celou řadu možností stimulace, a to pro ni, pro něj i při společných intimních chvílích. Díky 3 výkonným motorkům se tento párový vibrátor postará o netušená vyvrcholení – přitom je však mimořádně tichý. Tento multitalent nesmí chybět v žádné zásuvce. Ať už nahoře, dole nebo mezi – Satisfyer Endless Love hravě dosáhne na vaše nejcitlivější místa.Kombinace vibrací a obměn vám připraví dlouhé hodiny rozmanitých možností pro vzrušující a vášnivé chvíle ve dvou..

 

Cena: 1480 CZK

 

Satisfyer Endless Fun: Zasaženi láskou

Gendrově neutrální Satisfyer Endless Fun nabízí více než 33 nejrůznějších možností zábavy - jednotlivcům i párům, protože tento kousek je skutečně velmi univerzální. V elegantně tvarovaném těle jsou 3 silné vibrační motory, které přivedou tvoje tělo do dechberoucí extáze. První motor je ve spodním konci objemného držáku, který lze také použít k zavedení, a dále se nachází vždy jeden motor v pohyblivých částech této erotické hračky.

 

Cena: 1480 CZK

 

Satisfyer Elastic Game: Šiřte lásku

Multifunkční vibrátor Satisfyer Elastic Game přichází s novou úrovní rozmanitosti. Můžete jej použít narovno, ohýbat, roztahovat, přikládat, zavádět – a všechno, co vás ještě napadne. Použijte jej jako erekční kroužek nebo ke stimulaci bradavek nebo jej ohněte do tvaru U a použijte jako klasický partnerský vibrátor. S modelem Elastic Game je možné všechno. Žebrovaný konec zintenzivňuje vnější stimulaci, zúžený zaváděcí konec se postará o přesnou masáž bodu G.

Cena: 1480 CZK

 

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti. Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 474 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných kusů od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. 

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.