Stavíte v okolí Prahy?

Stavíte v okolí Prahy?

Poptejte kontejnery od Siegla


Kolem stavby vzniká mnoho starostí a najít spolehlivou firmu je často až nadlidský výkon. My však o jedné víme. Pokud stavíte, připište si do telefonního seznamu firmu SIEGL s.r.o. Proč? Čtěte na dalších řádcích.

 

Fáze hrubá stavba

Stavíte a jste teprve na začátku? Fáze hrubé stavby zahrnuje řadu náročných kroků. Na začátku je potřeba udělat terénní, zemní a výkopové práce. Pokud raději věnujete svůj čas něčemu jinému a nenecháváte si postavit stavbu na klíč, čeká vás poptávání někoho, kdo výkopové práce zajišťuje.

Chtějte profesionály

Hráčů na trhu je mnoho, ale těch kvalitních je poskrovnu. Dobrou firmu dělají dobří pracovníci. Ti by měli být spolehliví a schopní si poradit i s neočekávanými situacemi.

 

S výkopovými a zemními pracemi má dlouholetou zkušenost firma SIEGL s.r.o.

SIEGL s.r.o. je na trhu už víc než dvacet let. Disponuje nejen zkušenými strojními pracovníky s dlouholetým know-how, ale také vlastními stroji, se kterými se mohou pracovníci pustit do výkopových prací ihned třeba právě na vašem projektu.

Když je potřeba demolovat

Ne vždycky platí, že jde stavět na takzvané zelené louce. Někdy je potřeba před započetím samotné hrubé fáze stavby strhnout stavbu stávající. Samotnou demolici svěřte profíkům.

Demolice také zahrnuje několik fází, tu první zvládnete sami, jedná se vlastně o přípravu. Na samotné stržení stavby ale potřebujete zkušenost a techniku.

Nejprve dům vykliďte, pak bourejte

Spojte nevyhnutelné s užitečným. Vykliďte dům a vyhoďte nebo prodejte všechno, co jde. Jen pozor, abyste se nezbavili cenného starožitného kousku. Nezřídka se stává, že se ve starých domech najde poklad mezi haldou opotřebovaného nábytku.

Spoustu věcí ještě najde svého dalšího majitele. Vystavte staré věci na internetu a během pár dní budete mít jistě o pár věcí na vyklízení méně.

Demolice a stavební odpad

Nemáte čas jezdit do sběrného dvora a zpět, a to i několikrát? Pokud si chcete ušetřit nervy a peníze za pohonnou hmotu, nechte si pro tento účel přistavit kontejner na odpad.
Kontejner na odpad o objemu devět metrů kubických pojme starý nábytek (bez skleněných výplní) a odpadové dřevo ze staveb. Do takového kontejneru můžete vhazovat také větve, keře a jejich odřezky, posekanou trávu nebo shrabané listí z pozemku.

Kontejnery na stavební odpad

Kontejnery na odpad je potřeba zajistit na samotnou fázi bourání stavby. SIEGL s.r.o. disponuje kontejnery na stavební odpad o objemu tři až deset kubíků.

Do těchto kontejnerů, které pak řidiči v domluvený čas odvezou, můžete vhazovat následující druhy odpadu:

  • suť,
  • zeminu,
  • odpad,
  • dřevo/bio,
  • živice a živičné kry.

V rámci Prahy SIEGL s.r.o. garantuje nejrychlejší dodání kontejneru, řidiči k vám kontejner dopraví po objednání v rozmezí šedesáti minut až čtyř hodin v souvislosti s aktuální dopravní situací.

Nejste si jistí, který kontejner vybrat? S výběrem vhodného kontejneru vám pomůžou dispečeři na lince 602 20 30 44 dostupné každý den od 6:00 do 22:00.

Pro náročné je tady Turbokontejner

Potřebujete kontejner opravdu rychle? Pak je pro vás to pravé tzv. Turbokontejner. Ten si můžete objednat s garancí přistavení do 60 minut od potvrzení objednávky.

Řidiči firmy SIEGL s.r.o. jsou zkušení jezdci a jen tak něčeho se nezaleknou, ale dopravní předpisy dodržovat musí, nabídka se proto také odvíjí od aktuální dopravní situace.

Nepodceňte stavební materiál

Abyste se mohli do fáze hrubé stavby vůbec pustit, je potřeba mít k dispozici dostatek stavebního materiálu. Potřebujete upravit terén? Hodil by se vám písek?

Neváhejte a prohlédněte si nabídku stavebního materiálu na webu firmy SIEGL s.r.o., kde najdete vedle několika typů písku například i beton, štěrk nebo zeminu.

Firma SIEGL s.r.o.

  • víc než dvacet let zkušeností.
  • Nabízí nejrychlejší přistavení kontejnerů na odvoz suti a dalšího odpadu v Praze.
  • vlastní vozový park.
  • Nabízí stavební materiál.
  • Zajišťuje výkopové a zemní práce.