Přejete si mít na jaře dokonalé křivky?

Přejete si mít na jaře dokonalé křivky?

Sáhněte po kosmetice s kmenovými buňkami


Každá žena si přeje mít jemnou a hebkou pokožku bez celulitidy a strií. Především s přicházejícím jarem, kdy začínáme ukazovat ze svého těla o něco víc. Jak ale dostáhnout dokonalých křivek? Svou pozornost věnujte 3 důležitým oblastem: stravě, pohybu a kosmetické péči. Správně zvolená kosmetika hraje větší roli, než si myslíte.

Česká značka Onclé vyvinula tělové produkty s obsahem kmenových buněk. Ty umí vyhledat postižené místo v pokožce a zabezpečit její regeneraci až úplné obnovení.

Na produkty Onclé je právě teď jarní sleva 15 % a při nákupu nad 1 290 Kč doprava zdarma, neváhejte, objednávat z pohodlí svého domova můžete zde na www.oncle.cz.

 

Kmenové buňky – proč jsou důležité?

Rostlinné kmenové buňky AKOSKY® APIUM umí aktivovat tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Značka Onclé přináší všem ženám prémiovou kosmetiku s obsahem AKOSKY® APIUM, která zajištuje regeneraci a remodelaci pokožky. Specializuje se na pevnost i pružnost kůže, potlačení strií
a celulitidy. Obsahuje 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk.

„Funkčnost produktů je založena na vysoce kvalitních účinných složkách, které kondici Vaší pokožky pozvednou na úplně jinou úroveň. Obsahují 99 % vzácných přírodních olejů a extraktů z přírodních kmenových buněk AKOSKY® APIUM,“ vysvětluje Marcela Kubátová, která se na vývoji podílela a sama produkty používá.

 


Kosmetická péče s kmenovými buňkami AKOSKY® APIUM

Remodelační řada Onclé obsahuje 3 produkty, které se vzájemně doplňují a podporují ve výsledném efektu. Jde o Zpevňující olejový peeling s hloubkově regeneračními účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Dále o Luxusní olejové sérum, které ošetřuje, zpevňuje, chrání
a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Je vhodné pro dehydratovanou a stárnoucí pokožku.
A nakonec o Prémiový tělový balzám, který redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje pokožku do hloubky.

Každý den ráno i večer masírujte části těla, na které se chcete zaměřit. Zadeček, stehna, bříško. Nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr balzám. Dojde k aktivní regeneraci a remodelaci kůže. Vaše pokožka bude zpevněna a chráněna. Bude hladší. Zaznamenáte zvýšení elasticity, zmírnění celulitidy i strií. Zároveň bude kůže hydratovaná do hloubky, a tím pádem mladší a jemnější. A vy budete přirozeně krásná. Řada Onclé je zkrátka to nejlepší, po čem můžete nyní sáhnout. Nejen, že je vysoce efektivní a funkční, ale navíc mají produkty skvělou konzistenci a nádherně voní.

 

Vhodná strava a pravidelný pohyb

Ohledně správné stravy je ideální poradit se s odborníkem na výživu. Ideálním cvičením pro pevné křivky bez celulitidy je jóga, která skvěle rozproudí lymfatický systém. Vhodné je také plavání a běh. Pro zpevnění svalů
a pokožky je dobré zařadit i silový trénink v posilovně. Důležitá je ale pravidelnost. Lepší je uběhnout kilometr každý den, než 7 jedou týdně. Nebo cvičit 3 funkční cviky každý den, než hodinu dřít v posilovně jednou za měsíc.

 

Objednávejte s 15 % slevou a dopravou nad 1 290 Kč zdarma zde na www.oncle.cz/damska-kosmetika/.