Jan Těšík otevřel Lounge

Jan Těšík otevřel Lounge


Vlasový stylista Jan Těšík otevřel kadeřnický salon The lounge by Jan Tesik. Lounge je nové designové kadeřnické studio v centru Prahy. The Lounge by Jan Tesik propojuje svět umění, krásy a nekonečného hýčkání. Lounge nabízí také VIP servis v naprostém soukromí svého hair spa. Klientky si tak můžou udělat diagnostiku vlasů a relaxační masáž hlavy. To vše s výhledem na umění, které je v interiéru vystaveno.

The lounge by Jan Těšík jednoduše znamená umění a péči. Tu nej péči, jakou si dovedete představit – příjemná masáž hlavy, jemná a účinná kosmetika, šikovné ruce týmu týmu Honzy Těšíka s hřebenem a nůžkami. 

Voňavá káva, prosecco a všude obklopující umění.  Umění malířů na obrazech, umění kadeřníků na hlavách
i duších. Lounge by Jan Těšík je terapie v uvolněné a otevřené kavárenské atmosféře plné úsměvů, radosti.

V The lounge by Jan Těšík si můžete dopřát i vrchol rozkoše ve VIP lounge, kde budete jen Vy, Váš kadeřník
a nekonečná slast, klid a spokojenost.

Jan Těšík je ve světě krásy známý pojmem. Rok strávil na stáži u mistra světa účesové tvorby K.H.Kocha v Německu. Mezi jeho osobní úspěchy patří třetí místo v mistrovství účes. tvorby v ČR v dámské kategorii
a osmé v mistrovství Evropy v pánské. Těšík mnoho let spolupracoval a česal modelky na České Miss, vytvářel proměny na Stream tv. Klienti ho znají ze známého salonu Hair Area, které otevřel s Blankou Haškovou. Mezi jeho klientky patří mimo jiné herečky a herci Hana Vágnerová, Tereza Srbová, Katka Stryková nebo Jakub Prachař a Jiří Langmajer.

The lounge by Jan Tesik je trochu jiné kadeřnictví.

Chtěli jsme otevřít prostředí, které bude příjemné a krásné i vizuálně. Ve spolupráci s architektem Martinem Kálalem ze studia Spot architects jsme vytvořili něco mezi salonem a galerií. Ve studiu jsou krásné designové detaily a vystaveny moderní obrazy Veroniky Palečkové. Plánujeme happeningy, vernisáže,“ říká Těšík.

V The lounge by Jan Tesik se potkáte i s dalšími kadeřníky jako třeba s Jakubem Zábranským nebo Dominikou Ramsovou.

Vedle klasických kadeřnických služeb, nabízí  Lounge i netradiční servis. V salonku hair spa VIP lounge si můžete užít absolutní soukromí a relax. Vybrat můžete z různých zážitkových ošetření zahrnující masáž
a občerstvení.

Lounge využívá veganskou kosmetiku Autentic Beauty Concept.

 

Adresa:

The lounge by Jan Tesik
Řeznická 17, Praha 1

www.thelounge.cz
+420 731 222 254

Po-Pá: 9-21hod
Instagram
Facebook