Hory volají... hola hola, lahvinku s sebou je třeba!

Hory volají... hola hola, lahvinku s sebou je třeba!


Vyrazte na víkendovou lyžovačku a nezapomeňte přibalit bublinky

Co může být teď pohodovější než víkend na horách ve společnosti nejlepších kamarádů! Příval horského slunce, které nás nabíjí energií, zábava na svahu. Všichni ale ví, že na sjezdovce zábava nekončí! Odpoledne a večer není nic lepšího než si užít relax a sdílení zážitků z celého dne s přáteli. A nikde není psáno, že po poklidném odpočinku ve vířivce se nemůže zažehnout pořádná party! Oba momenty dotáhne k dokonalosti sklenka Bohemia Sektu. Dodejte víkendu styl a užívejte si se svou partou nezapomenutelné chvíle.

Užít si další vlnu zábavy po celém dni na sjezdovce je pro mnohé absolutně neoddělitelnou součástí zimní dovolené. Ráno dejte proto na vaší horské chatě do lednice odpočívat lahev sektu, abyste si ho s přáteli mohli na konci dne užít tak, jak mu to sluší nejlépe, tedy dobře vychlazený. Vezměte si sklenky do vířivky a nechte se unášet pohledem na zasněžené údolí. Jestli vaše stylová chatička vířivkou neoplývá, nesmutněte. S partou kamarádů jistě přijdete na způsob, jak si večer užít na maximum. Vychlazený Bohemia Sekt vaše společně strávené chvíle perfektně doplní. Buďte kreativní a z víkendu na horách udělejte ten, na který se bude dlouho vzpomínat!

Možná po odpoledním návratu ze svahu váháte, zda se na něj vypravit znovu i ve večerních hodinách. Přípitek s přáteli si však nemusíte nechat ujít – nealkoholický Bohemia Sekt udrží vaše smysly ostré, ale o kouzlo okamžiku vás rozhodně neochudí.