Kolekce královny květin v novém

Kolekce královny květin v novém


Kolekce Růže & Vřídelní sůl v novém

Česká značka Manufaktura představuje 1. 3. 2023 vylepšenou kolekci Růže & Vřídelní sůl, která je její součástí již 15 let. Poznejte kosmetickou řadu tělové kosmetiky, která využívá blahodárných účinků královny květin.

Růže nad zlato

Růže je odnepaměti symbolem lásky, vášně, krásy a ženskosti. Růžový olej je jedna z nejvzácnějších
a nejdražších omlazujících a regeneračních kosmetických surovin na světě, která je účinná  již v pouhých pár kapkách. Růžová voda má silné antioxidační a antimikrobiální účinky. Ne nadarmo proto v kosmetice platí pořekadlo „růže nad zlato“. Ponořte se do omamné esence královny květin a vyzkoušejte luxusní tělovou kosmetiku, která vás očaruje.

Kosmetika s růží od české značky Manufaktura je inspirovaná tradicí a využívá příznivých regeneračních, omlazujících a zklidňujících účinků této úžasné květiny. Kromě obsahu růžové vody či růžového oleje najdete v této kosmetické řadě také mnoho dalších ingrediencí přírodního původu. Produkty této řady jsou vhodné pro zralou a sušší pokožku. Navíc jsou veganské a nádherně voní.

V čem je nová kolekce Růže & Vřídelní sůl lepší než ta předchozí?

Kosmetická řada Růže & Vřídelní sůl má novou vylepšenou recepturu. Kromě růžového oleje obsahují produkty z ní například růžový extrakt z růže stolisté nebo šetrnější konzervant. Dále se mohou pochlubit atraktivnějším designem, který působí minimalistickým něžným dojmem a v neposlední řadě u vybraných produktů také uživatelsky příjemnějšími obaly.

Zvláčňující a hydratační sprchový gel s výtažkem z růží, vřídelní solí, mandlovým olejem a ovesným beta-glukanem rozmazlí vaše smysly i pokožku.

Výživný, hydratační & anti-aging krém na ruce v sobě ukrývá vzácný růžový olej, bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou a celou řadu minerálů z vřídelní soli. Dokonalá regenerace, dlouhodobá hydratace, omlazení
a účinná ochrana pro namáhané ruce.

Poctivé přírodní tuhé mýdlo na ruce a tělo obsahuje výtažek z růží, mandlový olej, glycerin a vřídelní sůl. Luxusní mýdlo na ruce promění každou očistu ve vonný pečující rituál. Bohatá pěna zanechá pokožku rozmazlenou, hedvábnou a krásně provoněnou podmanivou vůní růží.

Objevte exkluzivní tělové mléko s růžovým, ovesným a mandlovým olejem, kyselinou hyaluronovou a vřídelní solí. Regenerace, výživa, dlouhodobá hydratace a omlazení. Ideální také pro suchou, citlivou a zralou pokožku.

Exkluzivní šumivá koule do koupele 2v1 rozmazlí vaše tělo i smysly. Vzácný růžový olej a výživná rostlinná másla zajistí hydrataci, zvláčnění, výživu a něžně romantická vůně provoní vaši pokožku.

 

 

Kdo je Manufaktura?
Manufaktura je 100% česká značka kosmetiky, doplňků a dekorací založená roku 1991. Zakládá si na lokálnosti, tradici a šetrných recepturách, které jsou plné přírody a krásných vůní. Manufaktura netestuje na zvířatech
a většina jejích kosmetických výrobků je vhodná pro vegany. Díky krásnému balení jsou výrobky z Manufaktury skvělým tipem na originální dárek pro ženy i muže. Navštivte prodejny Manufaktura s dokonalou atmosférou nebo nakupte z pohodlí domova v e-shopu manufaktura.cz.