Zatočte s jarní únavou přírodní cestou

Zatočte s jarní únavou přírodní cestou


Přemýšleli jste někdy nad tím, proč nás únava přepadá zrovna na jaře? Na vině jsou přetížená játra, jejichž časem je podle čínského pentagramu právě jaro. Játra jsou centrem metabolismu, imunity i emocí a také jsou symbolem kreativity. Fungují jako chemická továrna a pokud jsou přetížená, poznáme to jak na zvýšené únavě, ale také na změnách na pokožce či podrážděných očích. Dopřejte játrům odlehčení v podobě drobných změn životního stylu a také kúry složené ze tří informačních doplňků stravy Joalis! Kúra játra působí blahodárně na činnost jater, žlučníku a má také vliv na emocionální rovnováhu. V přípravcích Joalis se propojuje síla informací s účinky bylin. 

Na játrech se velmi podepisuje „životospráva“ moderní doby – tedy nedostatek spánku, stres, ale také konzumace alkoholu či užívání léků. Přetížená játra poznáme podle celé řady změn – jednou z nich je dlouhodobá únava. Pokud se i po dostatečně dlouhém spánku cítíte vyčerpaní a bez energie, zpozorněte. Změn si lze všimnout také na pokožce – svědivá, na dotek citlivá pokožka může signalizovat potíže s játry. Že je čas na detoxikaci jater nám může prozradit také naše chování. Játra nejvíce oslabuje emoce vzteku, nervozity či agrese. Pokud se cítíte často v napětí, aniž byste k tomu měli nějaké podněty, máte větší tendenci ke vznětlivosti, potřebují vaše játra pomoci!

Náš tip!

Kúra játra je složená ze tří přírodních informačních doplňků stravy (Achol® + LiverDren® + Streson®)
a přispívá k normální činnosti jater a žlučníku. Přípravky se vzájemně podporují a zesilují tak svůj účinek.

  • Joalis LiverDren® obsahuje výluh z řepíku lékařského, který má vliv na normální činnost jater, vylučování, trávení a fungování žlučníku.
  • Joalis Achol® s obsahem chmele otáčivého, který přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. 
  • Joalis Streson®s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.

Kúra játra je dostání na www.joalis.cz za cenu 1.282 Kč.

Víte že…

ü  V jaterní buňce probíhá nejméně 500 druhů chemických reakcí…

ü  Bez jater organismus přežije přibližně 10 hodin, jejich činnost nelze nahradit přístrojem…

ü  Játra mají neuvěřitelnou regenerační schopnost – i z kousku zdravých jater se mohou kompletně obnovit…

ü  Kromě metabolického orgánu je to také imunitní, zásobní a skladovací orgán…

ü  Játra ovlivňují stresové reakce i celou naši psychiku. Detoxikace jater je proto nutnou podmínkou pro zlepšení činnosti nervové soustavy….

 

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní informační doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který přistupuje k člověku celostně a orientuje se na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Joalis lze zařadit také do oblasti komplementární medicíny, neboť informační přípravky nejsou nasazovány místo standardních, ale doplňují je a často podporují účinek klasické medicíny. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.


Více na www.joalis.cz.